Neįgaliesiems

Vilkijos gimnazistės triumfavo „LadyGolo“ superfinale

Kauno sporto halėje šventiškai finišavo 2018 m. „LadyGolo“ salės futbolo žaidynių sezonas. 8 klasių ir jaunesnių moksleivių superfinale geriausiai pasirodė sirgalių skambiai palaikyta „Nežinomybės“ komanda, kuri namo išvyko limuzinu.

uo pat ryto halėje rungėsi dešimties Lietuvos futbolo apskričių čempionės dėl patekimo į „LadyGolo“ pusfinalį. Pirmajame pusfinalyje Vilkijos merginos 3:1 įveikė Druskininkų „Saulės“ pagr. mokyklą, o antrajame Vilniaus Ąžuolyno progimnazistės 3:0 pranoko Ramygalos gimnazistes.

Mažajame ir didžiajame finale virė atkakli kova, nugalėtojoms išaiškinti prireikė baudinių. Ramygališkės 2:0 (0:0) įveikė Druskininkų atstoves ir pasidabino bronzos medaliais. „Nežinomybė“ 3:1 (1:1) įveikė vilnietes ir tapo žaidynių čempionėmis.

Geriausia superfinalo aikštės žaidėja pripažinta Kamilė Vaitkevičiūtė iš Vilkijos, o vartininke – Evelina Petravičiūtė iš Ramygalos.

„Ladygolo“ dalyves aplankė geriausia 2017 m. Lietuvos futbolininkė Ugnė Šmitaitė, LMFA prezidentas Artūras Krukis ir generalinė direktorė Vilma Zurzė, KAFF prezidentas Sergejus Slyva, taip pat kamuolio burtininkas Eduardas Butiuto. Merginos ir žiūrovai išbandė virtualios realybės, fotografavimo, stalo futbolo, chna piešimo pramogas.

Renginio fotogalerija (E. Kniežausko nuotr.)

„Nuostabus renginys, graži šventė, nesuvaidintos emocijos. Stebint tai, kas vyko aištėje, o ypač per finalines rungtynes, šiurpuliukai ėjo kūnu. Tikiu, kad kiekviena „LadyGole“ dalyvavusi mergina išėjo kaip čempionė ir kiekviena iš jų galėjo, jeigu ne išpildyti, tai bent prisiliesti prie savo svajonės. Ačiū dalyviams už entuziazmą, sirgaliams už geras emocijas ir, žinoma, organizatoriams už puikų renginį“, – įspūdžiais pasidalijo V. Zurzė.

„Labiausiai didžiuojusi savo „Nežinomybės“ komanda, kuri turi tiek noro, tiek pat esame vieni kitiems esame viena didelė šeima. Taip pat didžiuojuos be galo Kamile V., kuri nuo rugsėjo mėnesio iki dabar nebuvo praleidusi nei vienos treniruotės, o šiandien ji buvo išrinkta geriausia aikštės žaidėja. Šį penktadienį mano širdis nenustingo vietoje ir labiausiai džiaugėsi dėl Vilkijos sirgalių kurių buvo apie 50 ir futbolininkių, kurios parodė mūsų treniruočių bei turnyrų rezultatus. Tariu didelį ačiū savo komandai ir sirgaliams, kad varžybų metu mano kūnu privertė begioti šiurpuliukams“, – prisipažino Vilkijos komandos treneris Ernestas Fedorčak.

 

Komandų rikiuotė ir jų geriausios žaidėjos

1 v. Vilkijos gimnazija („Nežinomybė“): Kamilė Vaitkevičiūtė

2 v. Vilniaus Ąžuolyno progimnazija („Ąžuolynas“): Ugnė Slankauskaitė

3 v. Ramygalos gimnazija („Laukinė orchidėja-1“): Auksė Gudelytė

4 v. Druskininkų „Saulės“ pagr. mokykla („Saulė“): Viktorija Gilytė

5–6 v. Pajūrio S. Biržiškio gimnazija („Pajūrio banga“): Liveta Capaitė

5–6 v. Varnių M. Valančiaus gimnazija („Burundukės“): Gabija Daujotytė

7–8 v. Skaistgirio gimnazija: Samanta Lasinskaitė

7–8 v. Bartninkų J. Basanavičiaus mokykla-DC („Šarkos“): Elfida Smilgytė

9–10 v. Klaipėdos „Smeltės“ progimnazija („Smeltės liūtės“): Kamilė Mikalauskytė

9–10 v. Anykščių A. Baranausko pagr. mokykla („Baronaitės“): Agnė Ramoškaitė

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS