Neįgaliesiems

Vilkijos vaikai dieną praleido Nacionalinėje futbolo akademijoje

Futbolą mėgstantys vaikai iš Vilkijos dieną praleido Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune, kur galėjo pasportuoti, pažaisti ir susipažinti su akademijos veikla.

Spalio mėnesį Vilkijos laikinųjų vaikų globos namų bei Vaikų ir paauglių socialinio centro globotiniai svečiavosi Vilniuje, Lietuvos futbolo federacijos stadione, kur susitiko su Lietuvos futbolo rinktinės treneriu Edgaru Jankausku.

Šį kartą vaikus pakvietė LFF Techninis centras ir Nacionalinė futbolo akademija Kaune.

Šioje įstaigoje vaikai sportavo diriguojami profesionalių futbolo trenerių, domėjosi NFA direktoriaus Valdo Urbono apie akademijos veiklą, susipažino su NFA auklėtinių gyvenimo bei treniruočių sąlygomis, taip pat laisvalaikio erdvėje išbandyti stalo futbolą ir tenisą. Ekskursija baigėsi torto valgymu ir vaikams skirtomis dovanomis.

Tokie susitikimai – dalis Lietuvos futbolo federacijos bendradarbiavimo su socialiniu projektu „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais 2016“. Jo metu vaikai turi galimybę susipažinti su įvairių profesijų atstovų darbu, kartu atlikti tam tikras praktines užduotis bei gauti informacijos, kur galima įgyti vieną ar kitą profesiją. Projektą globoja socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Nuotraukų galerija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS