Neįgaliesiems

Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga įvyko pirmasis seminaras pedagogams

Pirmasis iš dviejų seminarų „Aktyvistų edukacija pasitelkiant šių dienų fizinio aktyvumo aktualijas“ praūžė Vilniaus „Sportima“ arenoje, įtraukdamas ikimokyklinio ugdymo pedagogus.

Šis Lietuvos masinio futbolo asociacijos seminaras yra „Vilnius: 700 metų jaunas“ renginių ciklo dalis, kurį finansuoja  Vilniaus miesto savivaldybė.

Seminare nagrinėjama vaikų įtraukimo į sportą tematika, darbas su vaikais bei tinkama motyvacija ir prieiga. Dalyviai „Sportima“ arenos aikštėje įgijo praktinių žinių apie bazinius futbolo elementus bei išbandė „Futboliuko“ pratimus.

Naujų dalyvių registracija į būsimą rugsėjo 29 d. seminarą jau yra vykdoma šioje elektroninėje formoje.

„Pirmoje užsiėmimų dalyje mes daugiausiai apžvelgėme fizinio aktyvumo ir raštingumo tendencijas – tai yra esminės įžvalgos, kurios gali mums padėti geriau ir optimaliau vystyti vaiko bazinius fizinius gebėjimus. Pirmoje dalyje turime daugiau teorinės medžiagos, gerosios patirties dalinimosi būdų, tam tikrų metodikų grįžtamąjį ryšį bei diskusiją, kuri išvirsta į dialogą, kuris leidžia iš naujo pergalvoti kaip geriau vystyti vaikų fizinius gebėjimus darželiuose-lopšeliuose“, – teigė seminaro lektorius Andrius Guginis.

„Praktinę seminaro dalį vedė lektorius Martynas Karpavičius, jis supažindino dalyvius su pagrindiniais futbolo elementais, technika, kaip tinkamai atlikti įvairius pratimus. Paskiau sekė praktinė dalis su žaidimais, skirtais ikimokyklinio amžiaus vaikams iki 7 metų bei ir vaikams, turintiems specialiųjų ugdymo poreikių.

Ikimokyklinio amžiaus vaikų pagrindinė veikla yra žaidimas, todėl pasiūliau žaidimus, per kurius vaikai gali susipažinti su futbolo įgūdžiais, pagrindinėmis fizinio ugdymo savybėmis ir ypatybėmis, bet ir žaidimo forma“, – apibendrino lektorė Kristina Surdokaitė.

Futbolas.tv reportažas

 

Seminaro data: rugsėjo 29 d. 08:30 – 15:00 val.

Seminaro vieta: arena „Sportima“ (Ąžuolyno g. 5, Vilnius)

Registracija vyksta iki rugsėjo 22 d. arba kol užsipildys – 30 vietų.

Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Kontaktai pasiteirauti: el. paštas i.marcinkevicius@lff.lt ; telefonas 862603234

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS