Vilniaus paplūdimio futbolo pirmenybėse prasidėjo medalių dalybos

Po rinktinės treniruotės savaitgalį tęsėsi Vilniaus m. paplūdimio futbolo pirmenybės KIA taurei laimėti. Pasibaigus reguliariajam etapui, komandos pagal savo užimamas vietas buvo padalintos į du pogrupius, o savo sudėtis galėjo papildyti naujais žaidėjais, atsidarius transferų langui.

Dėl pirmenybių apdovanojimų kovojančio A pogrupio komandų kovos buvo labai atkaklios. Garsių šalies futbolo veteranų atstovaujami „Rings“ antrą sykį sezone palaužė „Nerealo“ jaunimą. Didžiąją dalį rungtynių jis neleido atitrūkti savo žymiai labiau patyrusiems varžovams, tačiau po puikių G.Mikulėno, R.Radavičiaus ir E.Berštos įvarčių mačo pabaigoje „Rings“ šventė pirmąją pergalę II etape – 7:6.

Antrosiose pogrupio rungtynėse sensaciją pateikė „Audra“, sugebėdama patiesti į auksą nusitaikiusį „Igol“, kuriame rungtyniauja dalis Lietuvos paplūdimio rinktinės atstovų. Pradžia pastarajai komandai nieko blogo nežadėjo, dar pirmajame kėlinuke ji susikrovė solidžią keturių įvarčių persvarą. Tačiau paskutiniu momentu į stipriausiųjų ketvertą patekusi „Audra“ netrukus atsilikimą sumažino perpus, o trečiajame kėlinuke, greitai išlyginusi rezultatą, perėmė iniciatyvą ir, pasinaudojusi desperatiškais pasimetusių varžovų bandymais susigrąžinti pranašumą, mačo pabaigoje išplėšė kiek netikėtą pergalę – 8:7.

B pogrupyje principinių varžovų „Politechnikumo“ ir „Imperialo“ akistata baigėsi minimalia pirmosios ekipos pergale 5:4. Abi komandos sudėtis papildė naujais nariais, todėl rungtynės buvo labai atkaklios ir permainingos. Trečiajame kėlinuke „Politechnikumui“ pavyko atitrūkti poros įvarčių skirtumu, o išsigelbėti „Imperialas“ pritrūko ir laiko, ir jėgų.

Paskutinėse dienos rungtynėse sudėties nesurinkusiam „Granitui“ buvo užskaitytas techninis pralaimėjimas, pergalę į savo sąskaitą „Alfa“ įsirašė be kovos.

Vilniaus m. Paplūdimio futbolo pirmenybių KIA taurei laimėti A ir B pogrupių turnyro lentelės (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):