Neįgaliesiems

Vilniaus senamiesčio kaimynystėje – Pradinukų lygos šėlsmas

Gegužės 9-ąją sostinės AISV futbolo aikštelėje susirungė pajėgiausios keturios Rytų regiono komandos. Pradinukai įsimintinai praleido dieną su futbolu, emocingai mėgavosi žaidimu bei įvertino čempionato prizus.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdamos suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja „Pradinukų lygą“. Šiose varžybose pirmokai ir antrokai bei trečiokai ir ketvirtokai žaidžia prieš savo bendramečius, tačiau fiksuojamas tik pastarųjų rezultatas.

Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje (AISV) futbolo aikštėje buvo surengtas Rytų regiono finalas, kuriame varžėsi stipriausios komandas iš Vilniaus ir Utenos futbolo apskričių. Čempionų titulą pelnė aikštės šeimininkai – AISV komanda „Geležiniai Vilkai“, aplenkusi Vilniaus Sausio 13-osios mokyklą, Šolomo Aleichemo ORT gimnaziją ir Utenos Krašuonos progimnaziją.

Renginio fotoalbumas (Ievos Markūnaitės nuotr.)

Pradinukams gausybę prizų įsteigė rėmėjai – „Vitiron“, „Elmenhorster“, „Hummel“, TAMO, EMA, „Jūsų Flintas“. Finalo dalyvius pasveikino LVJFA prezidentas Vytautas Vaškūnas ir direktorius Deimantas Bička.

Pietų ir Vakarų regionų finalų varžybos atitinkamai vyks gegužės 15 d. Simne (Alytaus r. sav.) bei gegužės 17 d. Telšiuose.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS