Vilniaus, Ukmergės ir Panevėžio komandos žengė į pusfinalį

LMFA Lietuvos moterų futsalo čempionate praūžė ketvirtfinalio rungtynės, kurios šiandien surengtos Vilniuje ir Prienuose.

Pirmąja pusfinalio dalyve tapo Vilniaus FM, nepalikusi vilčių ŠSG-FA „Šiauliai“ komandai ir laimėjusiai susitikimą rezultatu 7:0 (po pirmo kėlinio 5:0).  Keturis įvarčius pelnė Loreta Rogačiova, po taiklų smūgį atliko Aksinija Neznamova, Viktorija Magalinskaja ir Erika Šupelytė.

Titulą ginanti sostinės MFA „Žalgiris“ išplėšė pergalę 1:0 (0:0) prieš Gargždų FK „Bangą“, pasižymėjus Paulinai Potapovai, likus 5 minutėms iki dvikovos pabaigos.

Prienų sporto ir pramogų arenoje vykusiose rungtynėse „SC-Ukmergė“ 2:0 (1:0) nugalėjo Utenos FK „Utenį“. Rezultatyvius smūgius atliko Indrė Apkevičiūtė ir Gabija Toropovaitė.

Paskutinį kelialapį į pusfinalį užsitikrino FA „Panevėžio“-FK „Panevėžio“-PRSSG ekipa, nustelbusi FK „Jonavą“ rezultatu 6:1 (2:0). Panevėžiečių gretose 4 įvarčiais išsiskyrė Karilė Liužinaitė, dublį atliko Tereza Romanovskaja. Jonaviečių garbės įvartį pelnė Paulina Marcinkutė.

Pusfinalio rungtynės vasario 17-ąją vyks Jonavos arenoje, kur Vilniaus FM mes iššūkį panevėžietėms, o ukmergiškės – MFA „Žalgiriui“.