Vilniaus „Žalgiris“ nugalėjo „Panevėžį“

Sekmadienio popietę tęsėsi dešimtasis A lygos turas – FK „Panevėžys“ namuose priėmė Vilniaus „Žalgirio“ komandą.

Pirmieji progą įvarčiui sukūrė „žalgiriečiai“ – 4-ąją minutę Liviu Antalio smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos ištraukė „Panevėžio“ komandos gynėjas. 18-tą minutę, po pražangos prieš Francį Kyeremeh, pirmąja geltona kortele nubaustas buvo Tautvydas Eliošius.  Vilniečiai visą pirmąjį kėlinį rungtyniavo „pirmuoju numeriu“. 29-ąją minutę, po Manto Kuklio perdavimo į baudos aikštelę, pirmasis prie atšokusio kamuolio suskubo Marko Karamarko ir pasiuntė jį į artimąjį vartų kampą. Pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių pasiekta nebuvo, todėl į aikštę antrajame kėlinyje komandos grįžo vilniečiams pirmaujant rezultatu 1:0.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje  „Žalgiris“ kiek apmažino apsukas, „Panevėžiečiai“ savo ruožtu daugiau dėmesio skyrė poziciniam žaidimui su kamuoliu ir tapo kur kas dažnesniais svečiais vilniečių aikštės pusėje. Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 20 minučių – aikštę paliko atakuojančio plano žaidėjas Liviu Antalis, o jį pakeitė jaunasis „žalgirietis“ Karolis Uzėla.

70-ąją minutę po „sienelės“ prie pat baudos aikštelės vienas prieš vartus iššoko ir svečių persvarą padvigubino Hugo Videmontas . Likus kiek mažiau nei 10-čiai minučių rezultatą sušvelnino šeimininkų puolėjas Jorginho, o dar po kelių atakų „Žalgirio“ vartus gelbėjo nuo vartų linijos kamuolį traukęs gynėjas. Užtikrintai žaidę, tačiau pabaigoje vos nesubyrėję šalies vice čempionatai stadioną paliko iškovoję pergale rezultatu 2:1 ir turnyrinėje lentelėje susigražinę antrąją poziciją.