Neįgaliesiems

Vilniaus „Žalgiris“ užtikrintai žengė į kitą Hegelmann LFF taurės etapą

Antrose Hegelmann LFF taurės aštunfinalio rungtynėse „Šiaulių“ komanda namuose priėmė Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus.

Jau 6-ąją minutę vilniečiai turėjo gerą progą pasižymėti, kuomet po kampinio galva smūgiuotą kamuolį atmušė „Šiaulių“ vartų sargas. Vilniečiai nemažino apsukų ir 9-ąją minutę progą pasižymėti turėjo Liviu Antalis, tačiau ir toliau be priekaištų žaidė Gustas Baliutavičius. Pirmojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo, po aukšto perdavimo į „Šiaulių“ baudos aikštelę ir ne visai sėkmingo vartininko žaidimo, kamuolį į vartus pasiuntė Richlordas Enninas.

Po įvarčio žaidimo tempas truputėlį sulėtėjo, padaugėjo smulkių pražangų, o 27-ąją minutę geltona kortele buvo nubaustas „Žalgirio“ legionierius Keyremehas Francisas. Pirmojo kėlinio antroje pusėje teritorinė persvara ir toliau priklausė svečiams, o „Šiaulių“ komanda ieškojo savo šansų kontratakose. Kitas rimtas pavojus kilo 35-ąją minutę, kuomet iš baudos aikštelės prieigų savo laimę pabandė Modestas Vorobjovas, tačiau ir toliau sėkmingai žaidęs šiauliečių vartininkas sugebėjo apsaugoti savo vartus.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „Šiaulių“ ekipą po K. Franciso smūgio išgelbėjo skersinis. Į pertrauką abi komandos žengė vilniečiams pirmaujant 1:0.

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po pertraukos. 56-ąją minutę po gražios kombinacijos baudos aikštelės prieigose vienas prieš vartus išvestas Mantas Kuklys rezultatą padvigubino. Šiaulių komandai ir toliau sunkiai sekėsi kurti, o „Žalgirio“ futbolininkai ir toliau diktavo savo sąlygas. 74-ąją rungtynių minutę iš toli smūgiuotas Liviu Analio kamuolys dar kartą sudrebino „Šiaulių“ vartų konstrukciją.  Vos po kelių minučių virpstas vėl išgelbėjo namų komandą, šį kartą, po K. Franciso smūgio.

Užtikrintai žaidę sostinės futbolininkai iškovojo pergalę rezultatu 2:0 bei žengė į kitą Hegelmann LFF taurės etapą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS