Vilnietės triumfavo Jaunučių sporto žaidynėse

Spalio 16 dieną Kaune finišavo Lietuvos Jaunučių sporto žaidynių futbolo varžybos. Į finalinį ketvertą pateko Alytaus m., Jonavos r., Mažeikių r. ir Vilniaus m. savivaldybių komandos, o aukso medalius iškovojo Vilniaus merginos.

Paskutinę varžybų dieną vilnietės 3:1 (1:1) įveikė mažeikietes ir, iškovojusios trečią pergalę turnyre, pelnė pirmą vietą. Erika Šupelytė pelnė hetriką ir tapo rezultatyviausia turnyro žaidėja. Mažeikiečių gretose įvartį pelnė Rimantė Janušaitė.

Jonavietės 3:0 (1:0) nugalėjo alytiškes ir iškovojo sidabro medalius. Įvarčius pelnė Gabrielė Ragauskaitė, Agnė Banytė ir Karolina Sarkanaitė. Alytiškės pelnė bronzos medalius.