Vilnietės triumfavo Lietuvos mergaičių čempionato finale

Spalio 6-7 dienomis Šventupėje susibūrė šešios pajėgiausios Lietuvos 2003 m. gimimo ir jaunesnės mergaičių komandos bei po atkaklių kovų paaiškėjo turnyro prizininkės.

Iš pradžių finalinių varžybų dalyvės buvo suskirstytos į A ir B grupes. A grupėje pirmą vietą iškovojo Vilniaus FM, pranokusios Kauno FM „Taurą“ rezultatu 6:0 ir Ukmergės SC ekipą 2:0. Tapusios A grupės nugalėtojomis, vilnietės pirmos pateko į finalą. Antrą vietą grupėje užėmė kaunietės po pergalės 2:0 prieš ukmergiškės ir pelnė vietą dvikovoje dėl bronzos medalių.

B grupės rungtynėse vyravo didesnė intriga. Pirmą vietą pelnė Prienų KKSC ekipa, kuri 2:1 nugalėjo Gargždų „Bangą“ ir 1:1 sužaidė su Jonavos KKSC „EOS-Aušra“. Antrą vietą ir kelialapį į „bronzines rungtynes“ pelnė gargždiškės, po pergalės 2:0 prieš jonavietes.

Čempionato 5 vietą užėmė Ukmergės SC mergaitės, kurios 2:0 nugalėjo jonavietes. Rungtynėse dėl bronzos medalių prireikė pratęsimo – „Banga“ 2:1 įveikė Kauno atstoves ir džiaugėsi ant prizininkių pakylos. Didžiajame finale Vilniaus FM komanda 3:0 nugalėjo Prienų KKSC ir iškovojo pagrindinį trofėjų.

Prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos ne tik medaliais, bet ir varžybų rėmėjų „Hummel“ sportiniais aprangų komplektais.