Neįgaliesiems

Vilniuje atsinaujino LMFA I lygos sezonas

Rugpjūčio 5-ąją FK „Šešupė“ ir MFA „Žalgiris“ B-MRU komandos pradėjo pirmenybių antrojo rato kovas.

Žvėryno futbolo stadione savo pranašumą įrodė žalgirietės rezultatu 8:0 ir iškovojo septintą pergalę Pietų-Rytų regiono grupėje.

Pirmuosius rungtynių įvarčius įmušė Ugnė Slankauskaitė, Erika Šupelytė ir Žemyna Lekavičiūtė. Antrajame kėlinyje hetriku pasižymėjo Gytė Ulenskaitė, dusyk įvartį pelnė Karolina Jasaitytė.

„Nuotaikos geros prasidėjus antrajam ratui, tai tikrai norime aikštėje parodyti, ką per atostogas darėme. Norime užimti kuo aukštesnę vietą, įgyti daugiau žaidybinės patirties. Žaisdamos prieš pajėgias komandas siekiame tobulėti.

Man yra didelė atsakomybė atstovauti „Šešupės“ klubui, visada siekiame kuo geriau sužaisti, kad komanda laimėtų ir pasiektų savo tikslus. Manau, jog komandos žaidimas yra geresnis, lyginant su ankstesniais sezonais LMFA I lygoje. Atsirado naujų futbolininkių, kurių tarpe turime ir patyrusių žaidėjų“, – įspūdžiais pasidalino „Šešupės“ kapitonė Dovilė Dockaitė.

„Šiandien būti komandos kapitone yra didelė atsakomybė, bet tai smagu, nes komandos narės ir treneriai pasitiki. Tai didelis įvertinimas. Kiekvienose rungtyse stengiuosi pasirodyti kuo geriau, pelnyti įvartį. Šiame sezone komanda siekia išnaudoti kiekvienos žaidėjos stiprybes ir parodyti gražų žaidimą.

Išties geri įspūdžiai po šio vakaro rungtynių prieš „Šešupę“, manau, jog praeitame rate mums sekėsi sunkiau. Tikrai pasistengėme ir parodėme, ką galime. Treneriai reikalavo išnaudoti kraštus bei nevengti tolimų smūgių – tai pavyko mums įgyvendinti“, – pakomentavo Ugnė Slankauskaitė.

Varžybų tvarkaraštis

Ievos Markūnaitės / MFA „Žalgiris“ nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS