Neįgaliesiems

Vilniuje finišavo atrankos į Baltijos jaunimo lygą turnyras

Sausio 16-ąją paaiškėjo komandų rikiuotė, kurios iškovojo teisę žaisti 2022 m. Baltijos jaunimo lygoje. Atrankos turnyrą vainikavo sostinės Baltijos FA ekipos triumfas.

Sužaidus grupių etapą, šiandien Pilaitės manieže surengtos rungtynės dėl galutinių vietų. Mažajame finale Klaipėdos FM rezultatu 3:0 įveikė Kauno FK „Aidą“. Du įvarčius įmušė Jokūbas Norkus, o pergalę taikliu smūgiu užtvirtino Mantas Bogdanovas.

Atrankos turnyro finale susirungė Kauno „BE1 NFA“ ir Vilniaus Baltijos FA bendraamžiai. Aistrų nestokojusiose rungtynėse sėkmė lydėjo vilniečius, kurie laimėjo rezultatu 4:0. Įvarčius pelnė Nojus Petkus, Nikas Benevičius ir dusyk Nedas Garbaliauskas.

Baltijos FA ekipai atiteko garbė sužaisti Baltijos jaunimo lygos atidarymo rungtynėse sausio 23 d. Rygoje. Varžybose dalyvaus po 4 komandas iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

„Manau, mūsų komandos pasirodymas viso turnyro metu buvo labai geras, užtikrintai visus nugalėjome ir patekome į Baltijos lygą, kurioje dalyvausime pirmą kartą ir labai bandysime laimėti pagrindinį trofėjų“, – po finalo teigė Baltijos FA kapitonas Nedas Garbaliauskas.

„Iš tikrųjų, smagu dalyvauti tokio formato atrankos turnyre. Paskutinės dienos rezultatas netenkina trenerių ir komandos žaidėjų, bet yra, kaip yra. Bandysime iškovoti aukščiausias vietas Baltijos lygoje ir Lietuvos čempionate“, – pakomentavo „BE1 NFA“ kapitonas Sidas Praleika.

„Tarptautinė patirtis visuomet reikalinga, kai vaikai pasiekia tam tikrą futbolo lygį ir jiems varžytis su kitų šalių komandomis yra itin naudinga, kadangi kiekviena šalis ir klubas turi skirtingą futbolo filosofiją, koncepciją. Neabejoju, kad ši patirtis Baltijos lygoje pasitarnaus žaidėjų augimui ateityje“, – apibendrino Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos prezidentas Dainius Gudaitis.

Baltijos jaunimo lyga yra trijų Baltijos valstybių futbolo federacijų organizuojamos varžybos, skirtos 2007 metų gimimo vaikinų komandoms, siekiant suteikti tarptautinių rungtynių patirties ir skatinti jaunimo komandų profesionalumą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS