Neįgaliesiems

Vilniuje ištraukti pirmojo LFF taurės etapo burtai

Ketvirtadienį Vilniuje buvo ištraukti 2024-ųjų LFF taurės turnyro burtai, po kurių paaiškėjo pirmojo etapo poros.

Prieš burtų traukimą buvo pristatytas ir naujasis taurės partneris FPRO, kuriam atiteko ir turnyro vardo teisės, tad turnyras šiais metais vadinsis FPRO LFF taure.

FPRO – tai yra Lietuvoje sukurta ir vystoma interaktyvi individualių įgūdžių programa skirta tiek mažiesiems futbolo mylėtojams, tiek ir suaugusiems. FPRO mokymų programa apima tris pagrindinius techninius elementus – pradedantieji seka linijas ir skaičius ant kilimėlio su mokomaisiais vaizdo įrašais, antras lygis patobulina kamuolio valdymą pažengusiems žaidėjams, o trečiasis lygis padeda gerinti techniką.

Primename, kad šiais metais turnyre dėl trofėjaus varžosi 52 ekipos, o titulą gina sensacingai pernai taurę laimėję Vilniaus rajono „TransINVEST“.

TOPsport A lygos, TOPsport Pirmos lygos ir LFF II lygos klubai turnyre dalyvauja automatiškai, o kitos, žemesnėse lygose žaidžiančios komandos buvo kviečiamos registruotis ir dalyvauti turnyre.

Registracijų šiame sezone tradiciškai buvo sulaukta iš įvairių apskričių pirmenybių dalyvių, pradedant Šiaulių, baigiant sostinės Vilniaus apskritimi.

Pirmame taurės etape dalyvauja 42 ekipos (etapą praleidžia tik TOPsport A lygos komandos). Dvi komandos burtų keliu iškart žengė į kitą etapą, likusios 40 buvo paskirstytos į 20 porų.

Šių porų nugalėtojai (20) prisijungs prie burtų keliu tolyn patekusių komandų (2) bei prie TOPsport A lygos atstovų (10), tad nuo antrojo etapo turnyre toliau varžysis 32 komandos.

Burtus ištraukti padėjo ir poras nulėmė LFF prezidentas Edgaras Stankevičius ir FPRO SPORTS GLOBAL direktorius Darius Jankauskas.

Pirmojo taurės etapo burtai komandas paskirstė į tokias poras:

Pirmo etapo mačai turi būti sužaisti balandžio 19-23 dienomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS