Neįgaliesiems

Vilniuje įteikti UEFA PRO trenerių kursų diplomai

Praėjusią savaitę oficialiai buvo užbaigtas šių metų UEFA PRO trenerių mokymų ciklus, kurio metu licencijas įgijo visus metus savo žinias gilinę absolventai.

Kursai prasidėjo dar praėjusių metų lapkritį, iš viso Lietuvoje įvyko penki gyvi susitikimai, taip pat nuolat vyko virtualus darbas, treneriai žinias gilino ir klubuose.

Reportažas iš apdovanojimų šventės.

Licencijas įgijo ne vienas žinomas Lietuvoje dirbantis treneris – Lietuvos rinktinės trenerių štabo narys Vaidas Sabaliauskas, merginų rinktinės trenerė Kotryna Kulbytė ar Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas, taip pat ne vienas specialistas iš užsienio.

„Visada norisi tobulėti ir būti kuo aukščiau, aišku, tas kilimas, svarbu, kad leistų pasiekti kuo aukštesnį lygį.

Tai yra pirmas žingsnis, bet labai didelis mūsų visų karjeroje. Manau, kad tai atidarys daug kelių ir daug durų, dabar reikės į teisingas tokias ir pasibelsti.

Kiek šiemet žinių pridėjau į savo bagažą, tikrai to nesitikėjau prieš prasidedant PRO kursams“, – apdovanojimų metu kalbėjo D. Lastauskas.

Treneriai mokėsi ne tik tiesioginio darbo subtilybių, tačiau ir kitų reikalingų ir aktualių kompetencijų, kaip, pavyzdžiui, bendravimas su žiniasklaida ir kiti dalykai.

Apie teigiamą šių kursų naudą kalbėjo ir vienas jų organizatorių, moterų futbolo techninis direktorius Danielis Wimmeris.

Šaliai ir šalies futbolui svarbiausia yra trenerių edukacija, tik su ja galime auginti futbolą, nes treneriai yra raktas. Kad užaugintume žaidėjus, pirma reikia gerų trenerių“, – akcentavo vokietis.

Licencijas įgijo šie absolventai:

Sebastian Pascal Bach;

Vitor Hugo Cordeiro Cavaco Brito Gazimba;

Eivinas Černiauskas;

Martin Forkel;

Nicolas-Charles Grezault;

Kotryna Kulbytė;

Sergei Kuznecov;

Przemysław Łagożny;

Dovydas Lastauskas;

Nikola Mitič;

Abdeslam Ouaddou;

Vaidas Sabaliauskas;

Marko Savič;

Ivan Stokovič;

Linas Treigys.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS