Neįgaliesiems

Vilniuje įvyko pirmasis LFF Rocket League turnyras

GG arena Vilniuje tapo inirtingų ir įspūdingų „Rocket League“ mūšių vieta, kai čia įvyko istorinis kompiuterinio žaidimo „Rocket League“ turnyras, kurį organizavo Lietuvos futbolo federacija.

Šiame turnyre dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius – net 82 žaidėjai, kurie varžėsi dėl čempiono titulo ir įrodinėjo savo įgūdžius intensyvių ir įtraukiančių susitikimų metu.

Video reportažas iš renginio.

Turnyras buvo pripildytas atkaklių ir įdomių akimirkų, o žaidėjai demonstravo savo meistriškumą bei kitas pergalei reikalingas savybes. Po įnirtingų kovų, pirmasis trejetukas atrodė taip:

1 . Komanda „We aight“;

2. Komanda „Uz vairo be teisiu“;

3. Komanda „Shernai“;

Savo mintimis pasidalino ir LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius.

„Šis turnyras buvo ne tik „Rocket League“ populiarumo augimo įrodymas, bet ir puiki proga bendruomenei susiburti. Mes esame be galo dėkingi visiems dalyviams, kurie atvyko iš skirtingų šalies kampelių.

Turnyras neabejotinai parodė, kad „Rocket League“ yra ne tik populiarus, bet ir labai konkurencingas žaidimas Lietuvoje. Planuojama, kad ateityje bus surengta ir dar panašių renginių, kuriuose žaidėjai galės tobulinti savo įgūdžius ir dalyvauti įvairiose varžybose“, – dėstė jis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS