Neįgaliesiems

Vilniuje maniežą baltai nudažė „Futboliuko Kalėdos“

Vilniaus „Sportimos“ maniežas likus kiek mažiau nei savaitei iki Šv. Kalėdų nusidažė balta kaip sniegas vaikų jūra – čia vyko „Futboliuko Kalėdos“.

„Futboliuko Kalėdos“ – tradicinis renginys, kurį organizuoja Lietuvos futbolo federacijos narė Masinio futbolo asociacija ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Kartu su savanorių pagalba jie pakvietė mažesnius vaikus prieš didžiąsias šventes susiburti ir aktyviai praleisti laiką.

Į renginį gruodžio 19 d. susirinko beveik 400 vaikų iš 18 Vilniaus regiono ikimokyklinio ugdymo įstaigų.

„Kalėdų senelis vaikams dovanojo baltą sniego pusnį. Kiekvienais metais stengiamės, kad vaikams Šv. Kalėdos būtų įdomesnės ir linksmesnės, – teigė viena organizatorių, Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta“ pedagogė Kristina Surdokaitė.

Darželinukai pasipuošę baltai su varpeliais devyniose estafečių stotelėse atliko įvairius žaidimus. Vieni žaidimai yra susiję su futbolu, kitos skatina komandinį darbą.

„Pratimai ne tik lavina vaikų fizinę koordinaciją, orientaciją, ugdo fizinę sveikatą, bet ir skatina vaikus skaičiuoti, pažinti spalvas, aktyviai leisti laiką. Sugrįžę po šventės vaikai kurs pasakas, eilėraščius, dainuos dainas apie Kalėdas ir futbolą“, – sakė K. Surdokaitė.

Varpelių skambesys vaikams padėjo prisikviesti ir Kalėdų Senelį, o taip pat pasiūlė dovanų – atsigaivinti Druskininkų Rasos vandeniu.

 

 

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS