Neįgaliesiems

Vilniuje – socialinė LFF iniciatyva ir rekordinio aukščio šventinė dekoracija

Gruodžio 4 dieną Vilniuje Lietuvos futbolo federacija (LFF) įžiebė iš futbolo kamuolių sukonstruotą rekordinio aukščio kalėdinę dekoraciją bei tokiu būdu pradėjo šventinę akciją „Futbolo Kalėdos“.

Kalėdinė dekoracija yra 5 metrų 90 centimetrų aukščio, ją sudaro 705 kamuoliai. Dekoracijos skersmuo su kamuoliais – daugiau nei 4 metrai. Ši dekoracija pasiekė Lietuvos rekordą kaip „aukščiausia futbolo kamuolių dekoracija“.

„Šiais metais gražiausias metų šventes sutiksime pandemijos gniaužtuose, tad norėjosi sugalvoti akciją, kuri pradžiugintų žmones kalėdiniu laikotarpiu bei atneštų naudos ir po švenčių“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Po švenčių nupuoštos eglės žaisliukai – kamuoliai – bus išdalinti socialinėms ir futbolo įstaigoms priklausantiems vaikams įvairiuose Lietuvos regionuose. Iš viso akcijos metu bus išdalinta 1 500 kamuolių.

„Norime, kad futbolas augtų ir svarbiausia, kad vaikai, turintys mažiau galimybių, galėtų susipažinti su šiuo sportu. Kamuolių dovanojimas jiems galėtų būti pirmas žingsnis šios gražios kelionės pradžioje“, – apie socialinius akcijos aspektus pasakojo E. Stankevičius.

„Futbolo Kalėdų“ puošmena – kalėdinė futbolo kamuolių eglė stovės Vilniuje, prie pagrindinio prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ įėjimo.

„Džiugu, kad „Akropolis“ gali prisidėti prie šios socialinės iniciatyvos. Šiais metais dėl pandemijos turime neeilinę situaciją, tačiau tai nereiškia, kad skirdami dėmesį saugumo prekybos centruose užtikrinimui, galime pamiršti socialiai jautrius visuomenės narius, kurių svajonių išsipildymui ar paskatinimui žengti sporto keliu gal trūksta to vieno futbolo kamuolio“, – sako „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas, primindamas, kad norint apžiūrėti šią, iš futbolo kamuolių pagamintą eglutę, būtina paisyti visų saugumo reikalavimų – dėvėti veidą dengiančias kaukes, laikytis rekomenduojamo atstumo nuo kitų lankytojų bei atvykti ne didesnėmis nei dviejų žmonių grupelėmis.

Akciją LFF inicijavo su gausiu partnerių būriu: Vykdomojo komiteto nariais, asociacijomis ir federacijos rėmėjais.

„Noriu padėkoti Vykdomojo komiteto nariams ir LFF partneriams, kurie labai entuziastingai pažiūrėjo į šią kalėdinę iniciatyvą ir finansiškai prisidėjo prie jos. Šiuo projektu parodome, kad futbolo bendruomenė yra vieninga populiarinant futbolą ir rengiant socialines akcijas“, – džiaugėsi E. Stankevičius.

LFF dėkoja iniciatyvos partneriams: „Fasa“, „Dominari“, „Hegelmann Transporte“, „Litnaglis“, „Hummel“, „TDS Group“, „BCB group“, futbolo akademijai „Šiauliai“, Akmenės sporto centrui, A lygai, „Ecoil“, „Vėtrija“, futbolo mokyklai „Ateitis“, „Akropolis“, „Tangoprint“, „Bodesa“, „Adiada“, „Sovli“, Leilai ir Smiltei ir Gintautui Žemaičiui.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS