Neįgaliesiems

Vilniuje vyko UEFA PRO trenerių licencijos modulis

Vasario mėnesio pabaigoje – kovo mėnesio pradžioje keturias dienas Vilniuje vyko UEFA PRO trenerių licencijos modulis

Jame be trenerių iš Lietuvos dalyvavo ir ne vienas treneris iš kitų šalių. Tarp dalyvių – atstovai iš Maroko, Portugalijos, Serbijos, Liuksemburgo, Prancūzijos, Italijos ar Vokietijos.

Video reportažas iš mokymų.

LFF techninis direktorius Reinholdas Breu akcentavo, kad reguliariai atnaujinamos trenerių žinios yra viena svarbiausių jo veiklos sričių dirbant Lietuvoje.

„Iš mano pusės buvo labai svarbu atšviežinti visus kursus nuo aukščiausio iki žemiausio lygio. Mūsų su LFF vizija yra naujos trenerių kartos vystymas, nes kalbant apie futbolo plėtrą treneris yra kertinė figūra, tad šioje srityje mums reikia aukščiausio lygio kokybės. Dėl to glaudžiai bendraujame su FIFA ir UEFA, nes tik su jų pagalba galime tobulinti savo trenerius.

Tai yra viena pagrindinių mano užduočių dirbant Lietuvoje, nes tik su aukščiausio lygio treneriais galime augti ir būti sėkmingi“, – mintimis dalinosi vokietis.

Kursuose savo žiniomis dalinosi ne vienas savo srities specialistas – buvęs Vokietijos Bundeslygos klubų treneris Manuelis Baumas, Leipcigo klubo akademijos trenerių sporto psichologas Andy Borchertas bei kiti.

Tai – antrasis iš penkių šiemet numatomų modulių.

„Treneriai taip pat turės atlikti praktiką tarptautiniame klube, kurį galės pasirinkti patys. Man labai svarbu tai, kad po kursų pabaigos mes toliau bendraujame su studentais, nes kursuose aptariamos situacijos kartais būna šiek tiek dirbtinės, tad svarbu su jomis susidurti ir kasdieniame darbe, dirbant klubuose“, – akcentavo vienas iš kursų organizatorių, Lietuvos moterų futbolo techninis direktorius Danielis Wimmeris.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS