Neįgaliesiems

Virtualaus futbolo žvaigždės metė iššūkį Lietuvos futbolininkams

Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas įveikė „Manchester City“ atstovo Kyle Walker gynybą, UEFA Europos lygos laimėtojas Deividas Šemberas suklaidino „Valencia“ narį David Soriano, o Lietuvos rinktinės žaidėjai Valdemar Borovskij ir Deividas Česnauskis sau už nugarų paliko „Ajax“ ir „Roma“ narius.

Taip Vilniuje prasidėjo dvi dienas trunkantys „Strawberry Fields Cup 2017” renginiai. Tiesa, čia prieš į LFF komandą susibūrusius futbolininkus varžėsi ne tikrųjų užsienio klubų žaidėjai, o virtualių esporto komandų atstovai.

„Strawberry Fields Cup 2017” – tai kompiuterinio futbolo FIFA18 turnyras su beveik šešių tūkstančių dolerių priziniu fondu. Garsių Europos klubų deleguoti atstovai dalyvauja finaliniame etape, o organizatoriai siekia padėti labdaros ir paramos fondui. Finaliniame esporto renginyje gruodžio 19 dieną Vilniuja dalyvauja kiber-atletai iš šešių Europos futbolo klubų: „Ajax”, „Valencia”, Kijevo „Dinamo”, „Lokomotiv”, „Manchester City” ir „Roma”.

Prieš kompiuterinio futbolo lemiamas kovas, esporto atstovai salės futbolo mače susigrūmė su LFF rinktine, tačiau daug labiau patyrę mūsiškiai svečius iš užsienio įveikė rezultatu 16:6.

Lietuvos atstovų komanda:

Deividas Česnauskis

Valdemar Borovskij

Deividas Šemberas

Mindaugas Zurza

Justas Vilavičius

Robertas Valikonis

Tautvydas Vencevičius

Edgaras Jankauskas

Esports komanda:

David Soriano (Valencia)

Koen Wejland (Ajax)

Sam Carmody (Roma)

Robert Fahretdinov (Lokomotiv)

Vitalij Muha (Dynamo Kiev)

Kyle Walker (Manchester City)

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS