Neįgaliesiems

Visagino darželiai pasinėrė į "Futboliuko" fiestą

2016m. spalio 26 dieną Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis” organizavo Lietuvos Futbolo Federacijos ilgalaikės programos “Sugrąžinkime vaikus į stadionus” projekto „Futboliukas” turnyrą.

Į turnnyrą buvo pakviestos  visų Visagino  ikimokyklinių įstaigų jaunųjų  futbolininkų komandos: „Gintarėlis“, „Kūlverstukas“, „Auksinis gaidelis“, „Ąžuoliukas“ ir „Auksinio raktelio“ „Saulytės namelio“ komanda bei „Auksinio raktelio“ „Obuoliukų“ komanda. Idėja surengti tokį turnyrą „Auksiniam rekteliui“ kilo prieš penkerius metus įsijungus į LFF programą. Tada darželyje atsirado ir futbolo treniruotės. Vaikai nuolat buvo skatinami judėti, sportuoti ir pamilti futbolą. Juk jį mėgsta didžioji pasaulio gyventojų dalis…

 ad ir šiemet „Futboliuko fiesta“ atkeliavo į Visagino ikimokyklines įstaigas. Džiaugsmui ribų nebuvo  visiems vaikučiams. Čia viso turnyro metu vyravo gera nuotaika, draugiška atmosfera. Nors nugalėt norėjo visi, bet žaisdami vaikai buvo draugiški ir, atrodė, kad vis tik jiems svarbiau dalyvaut, o ne nugalėt. Džiugu, kad turnyre dalyvavo ne tik berniukai, komandose buvo ir mergaičių. Net geriausia 5-ojo „Futboliuko“ turnyro žaidėja komisija pripažino mergaitę Mariją Bondarenko iš „Auksinio gaidelio“ komandos.

Turėdamo komandoje geriausią turnyro žaidėja lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ vaikučiai nugalėjo visų darželių komandas ir tapo pirmosios vietos laimėtojais. Už pergalę komanda buvo apdovanota diplomu, taure ir šakočiu. Antroji vieta atiteko „Auksinio raktelio“ „Saulytės namelio“ komandai. Kuri taip pat buvo apdovanota antros vietos diplomu, taure ir šakočiu. Treti turnyre liko „Ąžuoliuko“ komanda. Jiems taip pat atiteko visi priklausantys apdovanojimai. Be dovanų ir diplomų neliko ir likusios trys komandos. Nugalėjo – draugystė.

Turnyro dalyvius ir žiūrovus sveikino, apdovanojimus teikė vyriausioji Visagino švietimo ir kultūros skyriaus specialistė Rima Astrauskienė ir lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“ direktorė Elena Čekienė.

Skanų šakotį gavo ir mūsų šokėjai, kurie sportininkams pašoko puikų šokį „Čunga-čanga“ (vadovė Danutė Fazilova) ir varžybų metu labai palaikė savo darželio komandą. Reikia pagirti visų darželių palaikymo komandas. Vaikai labai aktyviai palaikė futbolininkus, kėlė tokį triukšmą, jog atrodė, kad viskas vyksta tikrame stadione… O tam visos priemonės buvo geros: dūdelės, barškučiai, šūkiai, skanduotės… O kur dar plakatai gerbėjų rankose…

Fiesta baigėsi, bet mes atsisveikinome tik iki pavasario. Vaikams pažadėjome būtinai vėl organizuoti pavasarinį futbolo turnyrą ir, galbūt, pakviesti svečių iš Ignalinos ir Zarasų rajonų ikimokyklinių įstaigų. Lieka tik palinkėti visiems vaikams nesirgti, sportuoti, daug treniruotis. Sveikame kūne – sveika siela. Būkime sveiki ir linksmi.

„Auksinio raktelio“ administracija dėkoja Visagino savivaldybės administracijos švietimo kultūros ir sporto skyriaus vyriausiajam specialistui Jonui Nekrošui, Visagino sporto centro direktoriui Nikolajui Charlamovui už pagalbą organizuojant renginį.

Elena Čekienė Lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“ direktorė

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS