Neįgaliesiems

Visos rinktinės rungtynės – tiesiogiai per „Viaplay“

Birželį prasidės UEFA Tautų lygos turnyras, o išskirtinės teisės transliuoti turnyro rungtynes suteiktos pirmaujančiai Šiaurės šalių srautinio transliavimo platformai „Viaplay“.

Visose trijose Baltijos valstybėse „Viaplay“ suteiks visiems futbolo aistruoliams precedento neturinčią galimybę nemokamai žiūrėti savo šalies futbolo rinktinės rungtynes, taip pat kitos dienos rungtynes kitose šalyse.

„Viaplay“ siūlo išskirtinį sporto turinį Baltijos šalyse

„Viaplay“ ir UEFA susitarė dėl ilgalaikio bendradarbiavimo ir išskirtinių sporto teisių iki 2028 m. Visų trijų Baltijos šalių aistruoliai nuo birželio galės žiūrėti mažiausiai 60 savo nacionalinių rinktinių rungtynių ir daugiau nei 1200 rungtynių visoje Europoje, o pasaulinio lygio transliacijos iš studijos bus komentuojamos vietinėmis kalbomis.

„Mums teko didelė garbė – „Viaplay“ įgijo teisę būti vienintele Latvijos, Lietuvos ir Estijos nacionalinių futbolo rinktinių rungtynių transliuotoja. Vienas iš mūsų ilgalaikių tikslų – vis daugiau sporto turinio, pasiekiančio vietos auditoriją. O ši išskirtinė futbolo transliacijų teisė yra puiki proga tai pradėti jau dabar.

Ateinančiais metais „Viaplay“ žiūrovai Baltijos šalyse tarptautines futbolo rungtynes galės žiūrėti mažiausiai 162 dienas“, – sako „Viaplay“ vyriausiasis redaktorius Baltijos šalyse Olafas Jākabsonas.

Unikali galimybė nemokamai žiūrėti Lietuvos futbolo rinktinės rungtynes UEFA Tautų lygoje – visiems

„Viaplay“ srautinio transliavimo platforma suteikia precedento neturinčią galimybę nemokamai žiūrėti UEFA Tautų lygos rungtynes, kuriose varžosi Baltijos valstybių rinktinės. Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė namuose žais birželio 4 d. su Liuksemburgu ir birželio 7 d. su Turkija, o išvykoje birželio 11 d. susitiks su Farerų Salomis ir birželio 14 d. – su Turkija.

„Tautų lygos startas – dar viena gera proga mūsų rinktinei siekti gerų rezultatų. Rinktinės pasirodymai kontrolinėse rungtynėse galėjo nuteikti pozityviai, tad tikimės, kad ateinančiame turnyre galėsime savo sirgaliams padovanoti ne vieną pozityvią akimirką.

Taip pat džiugu, kad stadione apsilankyti negalėsiantys sirgaliai turės galimybę aukštos kokybės transliacijas stebėti VIAPLAY kanalu. Futbolas nėra tik 90 minučių aikštėje, tad papildomos analizės ir apžvalgos suteiks papildomos naudos bei informacijos sirgaliams“, – sako Lietuvos futbolo rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus.

Norint nemokamai žiūrėti Lietuvos futbolo rinktinės rungtynes per www.viaplay.lt, likus 48 valandoms iki rungtynių bus galima užsiregistruoti el. paštu. Banko sąskaitos duomenų nurodyti nereikės. Be to, „Viaplay“ suteiks galimybę nemokamai žiūrėti vienas Europos grandų rungtynes tomis dienomis, kai Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė nerungtyniaus.

„Mūsų ilgalaikis tikslas, į kurį ir toliau investuojame, – siūlyti Baltijos šalių žiūrovams aukščiausios kokybės sporto turinį. Tai pirmas kartas, kai galima tiesiogiai žiūrėti sporto rungtynes srautinio transliavimo platformoje. Futbolo aistruoliai galės mėgautis aukščiausio lygio UEFA Tautų lygos transliacijomis – rungtynes iš studijos komentuos geriausi ekspertai ir vietos komentatoriai“, – pažymi O. Jākabsonas.

Visas svarbiausias tarptautines rungtynes, kuriose dalyvaus Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė, „Viaplay“ rodys iki UEFA Europos futbolo čempionatų 2024 ir 2028 m. ir 2026 m. FIFA pasaulio futbolo čempionato Europos atrankos varžybų. Susitarimas taip pat apima 2022, 2024 ir 2026 m. UEFA tautų lygos rungtynes, 2023, 2025 ir 2027 m. UEFA tautų lygos finalus ir visas trijų Baltijos šalių komandų draugiškas rungtynes namuose ir išvykoje.

„Viaplay“ galima žiūrėti įvairiuose įrenginiuose. Daugiau: https://viaplay.lt/devices

Apie „Viaplay“:

„Viaplay Group AB (publ)“ yra tarptautinė srautinio transliavimo rinkos dalyvė. Mūsų „Viaplay“ srautinio transliavimo paslauga teikiama visose Šiaurės ir Baltijos šalyse, Lenkijoje, JAV ir Nyderlanduose, 2022 m. pradėsime sparčią plėtrą Jungtinėje Karalystėje, o 2023 m. – Kanadoje, Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Iki 2023 m. pabaigos „Viaplay“ veiks mažiausiai 21 šalyje, įskaitant mažiausiai penkias „Viaplay Select“ prekės ženklo turinio koncepcijos partnerių rinkas. Mūsų unikalia pramogų pasiūla, įskaitant pripažintus „Viaplay Originals“ ir neprilygstamą aukščiausios kokybės tiesioginių sporto transliacijų pasirinkimą, kiekvieną dieną mėgaujasi milijonai klientų. Mūsų tikslas – nuo srautinio transliavimo iki televizijos kanalų, radijo stočių ir prodiusavimo įmonių – pasakoti istorijas, paliesti žmonių gyvenimus ir atverti pasaulį. „Viaplay Group“ įtraukta į Stokholmo vertybinių popierių biržos „Nasdaq“ sąrašą (VPLAY B).

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS