Neįgaliesiems

Visų „Sūduvos“ narių SARS-CoV-2 testų rezultatai – neigiami

Dalyvauti 2020-2021 m. Europos taurių turnyrų atrankos varžybose besirengiančios Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjams ir personalui rugpjūčio 5 dieną buvo atlikti SARS-CoV-2 testai. Visų jų rezultatai – neigiami., skelbiama oficialioje Lietuvos čempionų svetainėje.

Atlikti testus likus 10-14 dienų iki pirmųjų rungtynių visoms komandoms yra rekomenduota UEFA parengtame protokole. Dar vienas testas visiems komandos nariams bus privalomai atliktas prieš rungtynes UEFA paskirtoje laboratorijoje.

Šeimininkų komanda bus testuojama likus 1-2 dienoms iki rungtynių, o žaisianti išvykoje – savo šalyje prieš kelionę likus 2-3 dienoms iki rungtynių. Svečių komandos testų rezultatai turi būti gauti dar prieš komandai paliekant savo šalį.

Be to, svečiams testai gali būti atlikti ir rungtynių išvakarėse jau atvykus į kitą šalį. Paskutinių šeimininkų ir svečių komandų narių testų rezultatai būtų žinomi vėliausiai likus 6 val. iki rungtynių pradžios.

Rungtynių dieną prieš mačą ir kol komandų nariai bus arenoje į stadionų pirmąją zoną (aikštė, drabužinės ir aplinkinė erdvė) galės patekti tik asmenys, kurių testų rezultatai buvo neigiami. Netestuoti asmenys į šią zoną patekti negalės.

UEFA protokole numatyta ir daugiau rekomendacijų bei reikalavimų, turinčių apsaugoti komandų narius. Pavyzdžiui, visos komandos privalo keliauti užsakomaisiais skrydžiais (arba užsakytu autobusu, jei atstumas yra nedidelis), rekomenduojama, kad komandas varžybų vietoje vežiosiančio autobuso vairuotojui taip pat būtų atliktas testas, žaidėjai į autobusą patektų tik per vidurines duris, viešbučių personalas į komandų naudojamas patalpas žengtų tik tuomet, kai jas paliks komandų nariai, ir pan.

2020-2021 m. Čempionų lygos atrankos I etapo burtai bus traukiami rugpjūčio 9 dieną 13 val., o antrojo etapo – rugpjūčio 10 d. 13 val. Burtų ceremoniją tiesiogiai transliuos uefa.com.

Atrankos varžybose, išskyrus Čempionų lygos atkrintamąjį etapą, bus žaidžiamos vienerios rungtynės, o jų šeimininkus lems burtai. Visos rungtynės bus žaidžiamos be žiūrovų.

Nuotraukos autorius: Vytautas Kuralavičius;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS