Neįgaliesiems

Visuomenės informavimo etikos komisija priėmė sprendimą dėl S. Malinausko skelbiamos informacijos

Šių metų gruodžio 17 dieną Visuomenės informavimo etikos komisija, išnagrinėjusi Lietuvos futbolo federacijos (LFF) skundą dėl Skirmanto Malinausko viešai skelbiamos informacijos.

Komisija priėmė sprendimą, kad Skirmantui Malinauskui Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksas netaikytinas.

Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius apgailestavo dėl šio sprendimo: „Apgailestaujame dėl tokio sprendimo. Esame įsitikinę, kad Skirmantas Malinauskas, nesudarydamas galimybių tiek federacijai, tiek man asmeniškai, kaip federacijos prezidentui, pateikti savo pozicijos apie jo išsakomus vertinimus, pažeidė Lietuvos futbolo federacijos teises.

Būdamas ilgametis profesionalus informacijos rengėjas ir išmanydamas informacijos rengimo bei platinimo principus, sąmoningai atsisakė išklausyti kitą pusę ir taip visuomenei pateikė neobjektyvią informaciją. Savo kuriamą turinį aktyviai reklamuodamas kituose socialiniuose kanaluose, S. Malinauskas siekė padaryti kiek įmanoma didesnę žalą Lietuvos futbolo federacijos kaip organizacijos ir mano, kaip federacijos vadovo, reputacijai. Esame įsitikinę, kad bet kuri organizacija ar asmuo turi neatšaukiama teisę būti išklausytais, todėl imsimės tolimesnių teisinių veiksmų, apie kuriuos informuosime atskirai,” – teigė T. Danilevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS