Neįgaliesiems

Vizito Birštone metu – bendravimas apie būsimą pasaulio salės futbolo čempionatą

Pirmadienio ryte LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius ir Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos viceprezidentas Remigijus Daugėla lankėsi Birštone, kur aptarė pasirengimo darbus būsimam pasaulio salės futbolo čempionatui bei kitus savivaldybės darbus futbolo sektoriuje.

Susitikime be LFF atstovų taip pat dalyvavo Birštono merė Nijolė Dirginčienė, vicemeras Vytas Kederys ir administracijos direktorė Jovita Tirvienė.

LFF vadovai Birštone lankėsi jau ir pernai, tada buvo pristatytas Daugiafunkcinio sporto komplekso projektas ir nuveikti darbai.

Jau šiemet Lietuvoje vyks FIFA Pasaulio salės futbolo čempionatas ir Birštono sporto kompleksas yra regimas kaip treniruočių salė čempionate dalyvausiančioms komandoms. Jis turėtų būti paruoštas jau šią liepą.

„Labai džiaugiamės naujuoju sporto kompleksu Birštone ir labai tikimės, kad viskas vyks pagal planą ir rudenį galėsime šiame komplekse rengti Pasaulio salės futbolo čempionato dalyvių treniruotes. Taip pat su miesto vadovais pasikalbėjome apie ateities projektus ir galimybes, tad manau, kad su Birštonu įgyvendinsime dar ne vieną gražų futbolo projektą“, – po susitikimo kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Birštonas taip pat neslepia ambicijų vystyti ir plėtoti salės bei paplūdimio futbolo infrastruktūrą. Be jau minėto sporto centro, kuriame būtų puikios galimybės žaisti salės futbolą, savivaldybės planuose yra ir paplūdimio futbolo aikštyno įrengimas. Jei viskas vyks pagal planą, jis turėtų būti atidarytas kitais metais

Pasaulio salės futbolo čempionatas Lietuvoje vyks rugsėjo 12 – spalio 3 dienomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS