Neįgaliesiems

VK posėdžio metu pakeisti bei papildyti LFF varžybų nuostatai

LFF Vykdomasis komitetas patvirtino 2020 metų sezono varžybų nuostatus, kuriuose daugiausiai pakeitimų atlikta dėl A ir LFF I lygų licencijų išimties suteikimo, LFF I lygos rungtynių filmavimo bei A lygos komandų žaidėjų registracijų.

Nauji LFF varžybų nuostatai numato, jog A lygos čempionatui komandos gali registruoti ne daugiau nei 30 žaidėjų, iš kurių 5 privalo būti Lietuvos Respublikos piliečiai, gimę ne anksčiau nei 1999-01-01, ir ne daugiau nei 4 ne Europos Sąjungos šalių piliečiai. Sąraše gali būti ne daugiau 20% žaidėjų, laikinai perkeltų iš kitų klubų, tačiau iš vieno klubo laikinai perkelti (paskolinti) gali būti ne daugiau kaip 2 žaidėjai. Žaidėjo metų registracijos mokestis ne Lietuvos Respublikos piliečiams 750 eurų.

Klubo, neturinčio A lygos licencijos, motyvuotu prašymu LFF Vykdomasis komitetas gali suteikti teisę dalyvauti LFF A lygos čempionate. LFF Vykdomajam komitetui nusprendus atitinkamą prašymą tenkinti ir suteikti teisę dalyvauti LFF A lygos čempionate, LFF Vykdomasis komitetas kartu skiria klubui ne mažesnę nei 3 taškų atėmimo sankciją.

Klubo, neturinčio LFF I lygos licencijos, motyvuotu prašymu LFF Vykdomasis komitetas gali suteikti tokiam klubui teisę dalyvauti I lygos pirmenybėse. LFF Vykdomajam komitetui nusprendus atitinkamą prašymą tenkinti ir suteikti teisę dalyvauti LFF I lygos pirmenybėse, LFF Vykdomasis komitetas kartu skiria Klubui ne mažesnę nei 3 taškų atėmimo sankciją.

LFF A lygos čempionate dalyvaujant 6 komandoms, čempionatas vykdomas šešiais ratais. Komandos tarpsuavyje žaidžia šešis kartus (trys rungtynės žaidžiamos namuose – trys išvykoje). Nei viena komanda neiškrenta į LFF I lygos pirmenybes, o iš LFF I lygos į LFF A lygą pereina LFF I lygoje pirmą, antrą, trečią ir ketvirtą vietą užėmusios komandos, išskyrus B komandas.

VK posėdžio metu nutarta, kad LFF I lygoje gali žaisti ne daugiau kaip 4 (keturios) dublerinės LFF A lygos komandos.

Klubas, kurio Komanda yra „šeimininkė“, LFF I lygos pirmenybių rungtynes privalo filmuoti su profesionalia filmavimo priemone bei užtikrinant filmavimo priemonės stabilumą. Ne vėliau kaip per 3 dienas nuo atitinkamų Rungtynių vykdymo dienos filmuotų rungtynių įrašą klubas privalo pateikti LFF varžybų ir renginių vykdymo skyriui. Klubas, pažeidęs šiuos reikalavimus, yra baudžiamas bauda iki 2000 eurų. Klubas, pažeidęs šiuos reikalavimus, kai yra duomenų, jog atitinkamos Rungtynės galėjo būti sutartos, yra baudžiamas ne mažesne kaip 8000 eurų bauda.

Atnaujintus 2020 m. LFF varžybų nuostatus rasite paspaudę šią nuorodą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS