Neįgaliesiems

Vos vieną keitimą turėję „TurboTransfers“ užtikrintai triumfavo Gargžduose

Lietuvos Futsal A lygoje šįvakar buvo sužaistos vienerios atidėtos pirmojo turo rungtynės. Gargžduose vietos „Pramogos“ priėmė svečius iš Vilniaus – „TurboTransfers“. Į Gargždus vilniečiai atvyko vos šešiese, bet tai jiems nesutrukdė visus nustebinti – „TurboTransfers“ laimėjo rezultatu 7:3 ir taip iškovojo antrąją sezono pergalę.

„TurboTransfers“ ekipai sėkmė šypsojosi nuo pirmų minučių. Pirmasis rungtynių įvartis krito 3 minutę, o kamuolį į savo vartus pasiuntė „Pramogų“ puolėjas Deividas Lukošius.

Įpusėjus kėliniui Aurimas Pukevičius rezultatą padvigubino, o po kelių minučių trečią įvartį pelnė Mantas Makutunovičius.

Kėlinį „TurboTransfers“ užbaigė dar vienu įvarčiu, kurį įmušė Kęstutis Balčiūnas. Taip į pertrauką komandos išėjo svečiams pirmaujant rezultatu 4:0.

„Pramogos“ į rungtynes sugrįžti sugebėjo sužaidus 7 antrojo kėlinio minutes. Tuomet pirmąjį komandos įvartį pelnė Algimantas Bačanskis, kuris po kelių minučių pasižymėjo dar kartą, o tarp jo įvarčių tiksliai smūgiavo dar ir Aurimas Skurdelis.

Ir nors „Pramogos“ pelnė tris greitus įvarčius, kitoje aikštės pusėje spėjo pasižymėti ir Mantas Makutunovičius, tad „TurboTransfers“ vis dar turėjo dvejų įvarčių persvarą.

Jos „Pramogos“ taip ir nesugebėjo panaikinti, o „TurboTransfers“ ją net ir padidino. 35 minutę M.Makutunovičius pasiekė „hat-tricką“, o po minutės paskutinį tašką šiame mače padėjo Aurimas Pukevičius.

Rezultatas:

Gargždų „Pramogos“ 3:7 „TurboTransfers“

3’ [0:1] Deividas Lukošius (į savo vartus)

11’ [0:2] Aurimas Pukevičius

14’ [0:3] Mantas Makutunovičius

17’ [0:4] Kęstutis Balčiūnas

27’ [1:4] Algimantas Bačanskis

28 ‘[2:4] Aurimas Skurdelis

28’ [2:5] Mantas Makutunovičius

29’ [3:5] Algimantas Bačanskis

35’ [3:6] Mantas Makutunovičius

36’ [3:7] Aurimas Pukevičius

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS