„Vyčio“ lygiosiomis pasinaudojo „Pramogos-SC“

Šeštadienį Lietuvos „Betsafe-Futsal A lygos“ čempionate sužaistos aštuntojo turo varžybos. Jose vėl netrūko kvapą gniaužiančių akistatų ir skirtingų pirmaujančių komandų pasirodymų.

E. Šemioto nuotr.

Ko gero, didžiausią staigmeną pateikė vieni autsaiderių Jonavos „Vikingai“ (5 tšk., 9 vieta), kurie rimtai pasvilino padus Kauno „Vyčiui“ (19 tšk., 2 vieta). Praeitų metų LFF Futsal taurės finalo pakartojimo dvikovoje čempionų titulą ginantys kauniečiai namuose po pirmojo kėlinio atsiliko 1:3, bet juos nuo pralaimėjimo išgelbėjo po pertraukos pelnytas Thyago Brandao dublis.

Lygiųjų nepakako, kad „vyčiai“ išlaikytų praeitame ture laikinai įgytą pirmąją poziciją, nes Panevėžyje užfiksuotas dar vienas antakius pakelti verčiantis rezultatas. 7-ajame ture „Vyčiui“ namuose pralaimėjęs Gargždų „Pramogos-SC“ (21 tšk., 1 vieta) klubas šį kartą atsigriebė ir tai padarė įspūdingu keliu „Baltijos“ (12 tšk, 6 vieta) tvirtovėje.

Akistata tarp šių komandų buvo kaip niekad intensyvi. Po pirmojo kėlinio Aurelijaus Vekeroto auklėtiniai pirmavo 3:2 ir po pertraukos greitai pelnė dar vieną įvartį. Visgi tai nesutrikdė svečių, kurie padarė įspūd9ngą sugrįžimą į rungtynes. Per penkias minutes pelnyti Evaldo Garbausko, Valdo Pocevičiaus ir Andriaus Jotko įvarčiai suteikė persvarą gargždiškiams. Vėliau V. Pocevičius pridėjo dar du įvarčius, kurie padėjo įtvirtinti „Pramogos-SC“ pergalę ir vėl sugrįžti į lyderių poziciją. Dabar jie „Vytį“ lenkia dviem taškais.

„Vyčiui“ į nugarą pradeda alsuoti ir kita laikinosios sostinės komanda „Inkaras“ (15 tšk., 3 vieta), kuri pratęsė savo pergalių seriją. Kauno sporto halėje jie priėmė Mažeikių VIP (8 tšk., 7 vieta) ekipą ir ją kokybišku žaidimu įveikė rezultatu 4:1. Nugalėtojams Lukas Sendžikas pridėjo du įvarčius, po vieną įmušė Audrius Juozaitis ir Tomas Snapkauskas.

Vilniuje įspūdingiausią sezono pergalę pasiekė „Turbotransfers“ (13 tšk., 5 vieta), kurie net 11:3 įveikė „Vievio žiedą (0 tšk, 10 vieta). Savo ruožtu Vilniaus Dailės Akademijos ekipa pateikė mažą staigmeną ir po ilgos pertraukos iškovojo pergalę, 3:2 nugalėdami Klaipėdos „Koralą“ (14 tšk., 4 vieta).

Vilniaus „Turbotransfers“ – „Vievio žiedas“ 11:3 (5:1)
Įvarčiai: 8 min. A. Tamaliūnas (1:0), 10 min. P. Sakalis (2:0), 10 min. K. Balčiūnas (3:0), 18 min. E. Mučinis (4:0), 20 min. E. Bublevič (5:0, į savus vartus), 20 min. E. Bublevič (5:1), 25 min. V. Bartosevič (5:2), 30 min. A. Tamaliūnas (6:2), 37 min. V. Garšvinskas (7:2), 39 min. A. Tamaliūnas (8:2), 39 min. T. Sirevičius (9:2), 40 min. P. Sakalis (10:2), 40 min. R. Radavičius (11:2), 40 min. A. Romeiko (11:3).

Kauno „Inkaras“ – Mažeikių VIP 4:1 (2:0)
Įvarčiai: 11 min. L. Sendžikas (1:0), 18 min. A. Juozaitis (2:0), 27 min. L. Sendžikas (3:0), 33 min. T. Snapkauskas (4:0), 33 min. B. Anisas (4:1).

Kauno „Vytis“ – Jonavos „Vikingai“ 3:3 (1:2)
FOTO

Įvarčiai: 1 min. A. Luiz (1:0), 5 min. V. Chernyakov (1:1), 14 min. D. Šichranov (1:2), 21 min. A. Ramonas (1:3), 34 min. T. Brandao (2:3), 36 min. T. Brandao (3:3).

Panevėžio „Baltija“ – Gargždų „Pramogos-SC“ 5:7 (3:2)
Įvarčiai: 3 min. A. Bagočius (1:0), 6 min. A. Bagočius (2:0), 11 min. A. Marcinkevičius (2:1), 13 min. A. Staponka (2:2), 20 min. A. Šteinas (3:2), 23 min. D. Paulauskas (4:2), 24 min. E. Garbauskas (4:3), 28 min. V. Pocevičius (4:4), 29 min. A. Jotko (4:5), 35 min. V. Pocevičius (4:6), 36 min. A. Bagočius (5:6), 40 min. V. Pocevičius (5:7).

Vilniaus Dailės Akademija – Klaipėdos „Koralas“ 3:2 (0:0)
Įvarčiai: 28 min. A. Voskunovič (1:0), 30 min. A. Žarnovskis (į savus vartus, 1:1), 34 min. A. Žarnovskis (2:1), 39 min. E. Vainoras (2:2), 40 min. G. Skrockas (3:2).