Neįgaliesiems

„Vyčio“ vadovas apie Čempionų lygą: „Neužteks būti gerai pasiruošus – privalome būti labai gerai pasiruošę“

Baltijos klubų taurę iškovoję Kauno „Vyčio“ salės futbolininkai lygiai po savaitės pradės UEFA Čempionų lygos atrankos turnyrą į elitinį etapą.

Stipriai išaugęs kauniečių reitingas leido jiems naująjį Čempionų lygos sezoną pradėti nuo pagrindinio etapo, iš kurio net trims ekipoms iš keturių atiteks kelialapiai į Elitinį etapą.

„Būsimam turnyrui ruošiamės pusantro mėnesio, o kaip būsime pasiruošę – pamatysime per pačias rungtynes. Noriu tik pažymėti, kad į Lietuvą atvyksta super klasės komandos, todėl mums neužteks būti gerai pasiruošus. Mes privalome būti labai gerai pasiruošę. Kita vertus, mes, kaip ir varžovai, irgi turime konkurencingą sudėtį, mes žaisime namuose ir turnyrą pasitiksime laimėję Baltijos taurę“, – sakė „Vyčio“ vadovas Darius Gurskis.

Praėjusiais metais „Vytis“ sugebėjo prasibrauti iki elitinio raundo. Tiesa, tąsyk tam reikėjo įveikti net dvi atrankas. Vis tik, Alytuje vykusiame Elitinio etapo turnyre buvo patirti trys pralaimėjimai. Arba išmoktos trys pamokos, kaip po to turnyro kalbėjo „Vyčio“ atstovai.

„Nežinau, ar verta lyginti tai, kas buvo pernai. Aplinkybės buvo kitokios. Žiūrint konkrečiai į šiuos metus, tai norėtųsi turėti daugiau laiko. Šiemet komanda yra labiau subalansuota pagal pozicijas. Labai aiškiai įsivardinome sau, kokių žaidėjų mums reikia ir pagal tai atsirinkinėjome. Galbūt, neturime vieno ryškaus lyderio, bet turime komandą. O tai yra svarbiausia.

Savaitgalį išbandėme savo jėgas ir vaizdas mus džiugino. Kiekvienose rungtynėse žaidėme vis geriau ir geriau. Be to, pastebėjome, kad rezervo dar tikrai turime. Dabar turime savaitę laiko peržiūrėti įrašus, įsivertinti situaciją, pataisyti klaidas ir pagerinti žaidimą“, – sakė D. Gurskis.

Antrus metus paeiliui „Vyčiui“ suteikiama teisė organizuoti turnyrą. Kaip klubo vadovas pastebi, tą lėmė dvi svarbios priežastys.

„Neabejotinai, daug lėmė tai, kad praėjusiais metais abu kartus, kai organizavome turnyrus, iš UEFA gavome pačius aukščiausius įvertinimus. Mūsų organizacinis komitetas nepavedė (šypsosi). Antras momentas – 2020 metų pasaulio čempionato metai, todėl Lietuva dabar gauna daugiau nei kitos šalys. UEFA mus vis dar tikrina ir tuo pačiu nori, kad turėtumėm daugiau patirties.

Mums patiems toks įvertinimas yra itin svarbus. Nors tai užkrauna psichologinę naštą, bet žaisti namie yra patogiau, o ir namų sienos dažnai padeda. Mūsų žaidėjai bus pripratę prie parketo, jie „pažįsta“ areną, žaisime su savo kamuoliu. Tai yra detalės. Galbūt, kažkam atrodo jos mažos, tačiau būtent iš tokių detalių ir susideda rezultatas“, – sakė D. Gurskis.

„Vyčio“ tvarkaraštis UEFA Čempionų lygoje:

Spalio 8 d. 19:00 val. „Ayat“ (Kazachstanas) – „Vytis“ (Lietuva)

Spalio 9 d. 19:00 val. „Vytis“ (Lietuva) – MFK „Tyumen“ (Rusija)

Spalio 11 d. 19:00 val. „Vytis“ (Lietuva) – „Barcelona“ (Ispanija)

Visos turnyro rungtynės vyks Jonavos arenoje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS