„Vyčio“ volas pervažiavo ir „Arsenalo“ komandą

Kauno „Vyčio“ klubas Lietuvos Futsal A lygoje toliau triuškina savo varžovus. 11-ojo turo rungtynėse Mindaugo Grigalevičiaus auklėtiniai 8:2 sutriuškino kitą laikinosios sostinės komandą „Arsenalą“.

Jau nuo pirmųjų minučių čempionato lyderiai primetė savo žaidimo sąlygas ir išsiveržė į priekį neprabėgus nė minutei, kai kamuolį į svečių vartus tiksliai pasiuntė Alexandre Costa.

„Arsenalas“ nieko negalėjo pastatyti prieš nesibaigiančius intensyvius „vyčių“ išpuolius. Dar pirmajame kėlinyje kapitonas Aleksandras Jefišovas įmušė „hattricką“, o dar po įvartį pridėjo Thyago Brandao ir Genigle Delmiro.

Po pertraukos „Vytis“ pavertė rezultatą nepadoriu, savo įvarčius pelnius Aurimui Ivaškevičiui ir A.Costai. Vėliau šeimininkų spaudimas kiek atslūgo ir „Arsenalas“ sušvelnino rezultatą – Artūras Armonas ir Donatas Stulga pelnė po įvartį.

Visgi tai neapkartino įspūdingos „Vyčio“ pergalės, kuri leido pastarąjai komandai bent laikinai atitrūkti nuo antroje vietoje žengiančios Panevėžio „Baltijos“ trimis taškais. „Arsenalas“ lieka be taškų ir paskutinėje vietoje.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Vievio žiedas“ namuose 6:2 sutriuškino Kauno „Celsį“. Nors pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 1:1, o po pertraukos „Celsis“ buvo išsiveržęs į priekį, šeimininkai įrodė savo pranašumą ir įmušė šešis įvarčius be atsako. Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Marius Šalkauskas ir Albertas Voskunovičius, dar po vieną pridėjo Jevgenijus Učajevas ir Mantas Marcinkevičius.

Kauno „Vytis“ – Kauno „Arsenalas“ 8:2 (6:0)
Įvarčiai: 1 min. A. Costa (1:0), 6 min. A. Jefišovas (2:0), 10 min. T. Brandao (3:0), 12 min. A. Jefišovas (4:0), 18 min. G. Delmiro (5:0), 19 min. A. Jefišovas (6:0), 25 min. A. Costa (7:0), 28 min. A. Ivaškevičius (8:0), 29 min. D. Stulga (8:1), 33 min. A. Armonas (8:2).

„Vievio žiedas“ – Kauno „Celsis“ 6:2 (1:1)
Įvarčiai: 13 min. A. Karmazinas (0:1), 20 min. M. Šalkauskas (1:1), 22 min. A. Kšanavičius (1:2), 23 min. A. Voskunovič (2:2), 29 min. A. Voskunovič (3:2), 32 min. M. Šalkauskas (4:2), 34 min. J. Učajevas (5:2), 40 min. M. Marcinkevičius (6:2).