Neįgaliesiems

Vyko UEFA generalinių sekretorių konferencija

Ketvirtadienį vyko UEFA generalinių sekretorių vaizdo konferencija, kurios metu buvo aptarti aktualiausi Europos futbolo klausimai.

Konferencijos metu bene didžiausias dėmesys buvo skirtas tarptautiniam langui, o pokalbio metu išskirti sunkumai, su kuriais susiduria nacionalinės komandos. Norint užtikrinti reguliarų visų rungtynių organizavimą, reikės glaudaus visų komandų ir UEFA bendradarbiavimo. Šiame etape negalima atmesti įvariių scenarijų, pavyzdžiui, tarptautines varžybas žaisti neutraliose vietose.

Tiek UEFA, tiek nacionalinės asociacijos supranta, kaip svarbu leisti sirgaliams grįžti į stadionus, tačiau padėtis Europoje vis dar išlieka labai nestabili. UEFA nuolat stebi bendrą padėtį įvairiose šalyse, o rugpjūčio viduryje planuojama peržiūrėti situaciją, siekiant bent iš dalies pakeisti dabartinį sprendimą žaisti visas rungtynes ​​už uždarų durų.

Konferencijos metu taip buvo aptarti nacionalinių jaunimo komandų čempionatai, įskaitant pasiūlymus perkelti didžiąją jų dalį į 2021 m. pavasarį.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS