„Vytis” futsalo Čempionų lygoje net 12:0 sutriuškino Anglijos čempionus

Stipriausia Lietuvos salės futbolo komanda Kauno „Vytis” antradienį Jonavos arenoje surengė fantastišką pasirodymą ir UEFA Futsalo Čempionų lygos atrankos starte net 12:0 (6:0) sutriuškino Anglijos čempionus „Reading”.

Nors prieš rungtynes kauniečiai apie pergalę kalbėjo atsargiai, įvykiai ant parketo parodė, kad „Vytis” išties yra pasiruošęs kovoti dėl vietos kitame etape. Preliminaraus atrankos etapo F grupėje taip pat varžosi garsus Olandijos klubas „Hovocubo” ir San Marino čempionė „Murata”. Tolyn keliaus tik grupės nugalėtojas.

Pirmąsias rungtynes Lietuvos čempionai pradėjo labiau nei įspūdingai. Jau antrąją minutę iš aštraus kampo itin galingu smūgiu po Guesinho perdavimo pasižymėjo Isaacas (1:0). Įpusėjus kėliniui Andresas smūgiavo iš toli, o nuo vartų linijos jau į tuščius vartus kamuolį pasiuntė pats Guesinho (2:0). Vos po minutės įspūdingą techniką pademonstravęs brazilas pelnė ir savo antrąjį įvartį (3:0).

Kauniečiai nemažino apsukų ir pirmajame kėlinyje pelnė dar tris įvarčius bei ilsėtis išėjo turėdami labiau nei solidų pranašumą 6:0.

Antrajame kėlinyje įvykiai ant parketo nesikeitė – itin galingą sudėtį surinkę Lietuvos čempionai žiūrovus vertė aikčioti ir mušė itin gražius įvarčius, o Anglijos čempionams beliko vieną po kito kamuolius traukti iš vartų tinklo.

Galutinis rezultatas net 12:0. Po du įvarčius įmušė Isaacas, Guesinho, Sandrinho, Rafa ir Andresas. Po kartą pasižymėjo Arsenijus Buinickis ir Ericsonas.

Kitose rungtynėse „Hovocubo” 12:2 nepasigailėjo varžovų iš San Marino. Trečiadienį 16.30 val. „Reading” susitiks su „Hovocubo”, o 19 val. Į kovą stos „Vytis” ir „Murata”.