„Vytis“ į finalą žengė tik po baudinių serijos, bet savo būsimo varžovo jie dar nežino

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje penktadienį ir šeštadienį buvo žaidžiamos antrosios pusfinalių rungtynės, bet kol kas aiškus tik vienas finalo dalyvis. Juo tapo Kauno „Vyčio“ klubas, kuris labai įtemptose ir nervingose rungtynėse tik po baudinių serijos nugalėjo Mažeikių VIP.

Namuose „Vytis“ buvo laimėjęs 5:1, o Mažeikiuose rungtynės pasibaigė lygiosiomis 3:3, bet „Vyčiui“ savo persvarą pavyko įrodyti baudinių serijoje.

Pirmajame kėlinyje įvarčių įmušta nebuvo, bet aršios kovos netrūko. Komandos nemažai kartų prasižengė, buvo ir geltonių kortelių, bet įvarčių pasiekti nepavyko.

Ledai pralaužti buvo antrajame kėlinyje. 25 minutę VIP į priekį išvedė Edvinas Blažys, kuomet jo smūgiuotas kamuolys tarp masės žmonių vos kirto vartų liniją.

Po keturių minučių technišku smūgiu pasižymėjo Edgaras Baranauskas ir VIP persvara išaugo iki 2:0.

Visgi svečiai iš Kauno nepasimetė, perėmė iniciatyvą ir 33 minutę Vladimiras Derendiajevas galingu smūgiu sušvelnino rezultatą.

Likus žaisti 3 minutėms, „Vytis“ į aikštę metė penktą aikštės žaidėją ir tai jiems padėjo rezultatą išlyginti – įvartį įmušė Lukas Sendžikas.

Iki rungtynių pabaigos likus 48 sekundėms, „Vyčiui“ pergalę išplėšti galėjo Justinas Zagurskas, bet komandos kapitonas neįmušė paskirto 6 metrų baudinio.

Taigi, pagrindinis rungtynių laiką pasibaigė lygiu rezultatu 2:2, todėl komandos žaidė pratęsimą. Vos prasidėjus pratęsimui „Vytis“ įsiveržė į priekį, kuomet iš arti įvartį įmušė Artūras Juchno.

VIP rezultatą išlygino antrajame pratęsimo kėlinyje. Po Tado Markevičiaus puikaus reido ir perdavimo dublį įsirašė Edgaras Baranauskas.

Rungtynėse netrūko ir emocijų. Dar 36 minutę iš aikštės buvo išvarytas VIP narys Antanas Bulošas, o jau pratęsimo metu dar du VIP žaidėjai sulaukė raudonų kortelių.

Visgi, pasibaigus pratęsimui švieslentėje degė lygus rezultatas ir komandos stojo mušti baudinių. VIP gretose nei Arūnas Šteinas, nei E. Baranauskas savų baudinių neįmušė, o „Vyčio“ komandoje tai sėkmingai padarė tiek Artūras Juchno, tiek rungtynių metu nei sekundės nežaidęs Povilas Kalimavičius.

Tai ir lėmė „Vyčio“ pergalę, po kurios jie jau laukia savo varžovų finale. O kas bus tuo varžovu dar nėra aišku. Penktadienį Jonavos „Vikingai“ 3:1 nugalėjo Gargždų „Pramogų“ ekipą ir kol kas šioje poroje abi komandos turi po pergalę, todėl Gargžduose bus žaidžiamas lemiamas, trečiasis mačas.