„Vytis“ laimėjo Kauno derbyje, „Pramogos-SC“ išliko lyderiais

Savaitgalį sužaistas ketvirtasis 2017-18 metų Lietuvos „Betsafe-Futsal A lygos“ turas, kuriame čempionato naujokai Gargždų „Pramogos-SC“ pademonstravo charakterį ir išlaikė savo lyderių poziciją.

E. Šemioto/diena.lt nuotr.

Mindaugo Jonelio vadovaujami gargždiškiai sostinėje susitiko su kitais naujokais Vilniaus Dailės akademijos (VDA) futbolininkais. Po pirmojo kėlinio rezultatas rungtynėse buvo lygus 1:1, bet antrajame kėlinyje abi komandos parodė kvapą gniaužiantį spektaklį.

Marius Šoblinskas ir Darius Pupliauskas „dailininkams“ suteikė dviejų įvarčių persvarą, bet svečiai sugebėjo duoti rimtą atsaką. Iš pradžių Karolis Urbaitis sušvelnino rezultatą, o vėliau nesėkmingai sužaidęs Saulius Klevinskas įsimušė įvartį į savo vartus.

Netrukus K. Urbaičiui pavyko dar kartą nuginkluoti VDA vartų sargą ir įmušti auksinį įvartį, kuris leido „Pramogos-SC“ išsivežti tris taškus. Dabar pastaroji komanda turi surinkusi 12 taškų iš tiek pat galimų ir toliau pirmauja lygoje.

Kitoje intriguojančioje dvikovoje susitiko dvi Kauno ekipos – čempionų titulą ginantis „Vytis“ ir „Inkaras“. Daugiau nei 500 žiūrovų pritraukusioje dvikovoje netrūko aršios kovos aikštėje, o ledai buvo pralaužti antrajame kėlinyje.

29 minutę Pavelas Smolkovas išvedė „vyčius“ į priekį, o neilgai trukus Leonardo Vianna padvigubino pranašumą. „Inkaras“ dar bandė išsigelbėti ir jiems mažai trūko, jog tai pavyktų po to, kai Audrius Juozaitis sušvelnino rezultatą. Tačiau šeimininkai išsaugojo pranašumą ir triumfavo 2:1. Tai leido jiems išlaikyti antrą vietą su devyniais taškais.

Kita lyderių persekiotoja Panevėžio „Baltija“ (8 tšk.) svečiuose nesugebėjo įveikti Vilniaus „Turbotransfers“ komandos (4 tšk.). Svečiai buvo besivejančių vaidmenyje du kartus ir abu kartus iš prastos pozicijos traukė Domanto Nebilevičiaus įvarčiai. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Lygiosiomis 3:3 baigėsi ir Klaipėdos „Koralo“ (8 tšk.) ir Mažeikių VIP (7 tšk.) dvikova. Dramatiškoje akistatoje nuo pralaimėjimo mažeikiškius išgelbėjo paskutinę minutę pelnytas Edvino Blažio įvarčio.

Tuo tarpu turnyro autsaiderių susitikime Jonavos „Vikingai“ (3 tšk.) iškovojo pirmą pergalę čempionate po to, kai 6:1 sutriuškino „Vievio žiedą“ (0 tšk.). Eisvinas Utyra kėlė Jonavos arenoje susirinkusius žiūrovus ant kojų įmušdamas „hat-tricką“  per vos dvi minutes.

„Vytis“ – „Inkaras“ 2:1 (0:0)
Įvarčiai: 29 min. P. Smolkovas (1:0), 32 min. L. Vianna (2:0), 39 min. A. Juozaitis (2:1)

„Turbotransfers“ – „Baltija“ 2:2 (1:1)
Įvarčiai: 2 min. P. Sakalis (1:0), 14 min. D. Nebilevičius (1:1), 37 min. J. Gulbinas (2:1), 38 min. D. Nebilevičius (2:2)

VDA – „Pramogos-SC“ 3:4 (1:1)
Įvarčiai: 13 min. G. Skrockas (1:0), 20 min. T. Tamošauskas (1:1), 23 min. M. Šoblinskas (2:1), 26 min. D. Pupliauskas (3:1), 26 min. K. Urbaitis (3:2), 31 min. S. Klevinskas (3:3, į savus vartus), 32 min. K. Urbaitis (3:4)

„Vikingai“ – „Vievio žiedas“ 6:1 (2:0)
Įvarčiai: 4 min. D. Šichranov (1:0), 11 min. M. Stankevičius (2:0), 21 min. D. Šichranov (3:0), 36 min. V. Zadneprovskij (3:1), 37 min. E. Utyra (4:1), 37 min. E. Utyra (5:1), 38 min. E. Utyra (6:1).

VIP – „Koralas” 3:3 (1:1)
Įvarčiai: 10 min. R. Žebrauskas (1:0), 10 min. V. Munoz (1:1), 27 min. J. Mockus (2:1), 28 min. V. Munoz (2:2), 32 min. N. Stankus (2:3, į savus vartus), 40 min. E. Blažys (3:3)