„Vytis“ nepaliko vilčių VDA komandai

„Betsafe Futsal A lygoje“ savaitgalį vyko trečiasis čempionato turas. Jame išsiskyrė Kauno „Vyčio“ klubas, kuris net 8:0 sutriuškino Vilniaus dailės akademijos (VDA) komandą.

E. Šemioto nuotr.

Jau kitą savaitę prasidėsiančioms UEFA Čempionų lygos elito etapo varžyboms besiruošiantys laikinosios sostinės futbolininkai jau per pirmąsias 10 minučių pademonstravo, kas yra dvikovos favoritai – Alexsanderis Soaresas, Ericsonas Kleberas ir Matsumoto pelnė po įvartį.

Iki pertraukos VDA ekipai pavyko stabilizuoti gynybą, bet pralaužti užrakto nuo šeimininkų vartų nepavyko. Po pertraukos, pusę kėlinio rezultatas nesikeitė, bet per likusią rungtynių dalį „Vytis“ į šipulius sudaužė vilniečių gynybą.

Isaaco, Rafaelio Medeiroso, E. Klebero ir du Justino Zagursko įvarčiai antrajame kėlinyje rezultatą pavertė triuškinamu – 8:0. „Vytis“ šventė antrą pergalę ir su šešiais taškais rikiuojasi pirmi. VDA tai buvo pirmosios rungtynės čempionate.

Šiame ture startavo ir praėjusių metų vicečempionai Gargždų „Taškas“. Žemaitijos komanda, išlaikiusi sėkmingai pasirodžiusios sudėties branduolį, įrodė savo pranašumą 4:1 prieš svečius iš Mažeikių – VIP futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė Andrius Butkus, Tomas Tamošauskas, Valdas Pocevičius ir Aurimas Skurdelis.

Atkaklios rungtynės vyko ir Naujojoje Akmenėje, kur vietos „Akmenė“ 3:2 palaužė į čempionatą sugrįžusį Vilniaus „Bekentą“. Pastarajam nepadėjo ir du Lietuvos rinktinės nario Artūro Juchno įvarčiai. 22 minutę sostinės klubas įsimušė į savus vartus (3:2), o vėliau nesugebėjo realizuoti dešimties metrų baudinio. „Akmenei“ tai buvo pirmoji pergalė čempionate.

Tuo tarpu Vilniuje dramatiškos rungtynės vyko tarp „Turbotransfers“ ir Jonavos „Vikingų“. Nors šeimininkai pirmavo 2:0 po M. Makutunovičiaus ir Edvino Mučinio tikslių smūgių, vėliau jonaviečiai sugebėjo išsiveržti į priekį po Martyno Stankevičiaus ir dviejų Eisvino Utyros įvarčių. Antrajame kėlinyje „Turbotransfers“ ekipai tašką išplėšė Tomas Sirevičius.

Ketvirtas „Futsal A lygos“ turas vyks ateinantį savaitgalį.

Rungtynių statistika:

„Vytis“ – VDA 8:0 (2:0)
Vytauto Didžiojo Universiteto salė, 180 žiūrovų
Įvarčiai: 6 min. A. Soares (1:0), 9 min. E. Kleber (2:0), 9 min. Matsumoto (3:0), 31 min. E. Kleber (4:0), 32 min. J. Zagurskas (5:0), 33 min. J. Zagurskas (6:0), 36 min. Isaac (7:0), 36 min. R. Rodrigues (8:0).

„Akmenė“ – „Bekentas“ 3:2 (2:1)
Naujosios Akmenės sporto rūmai, 90 žiūrovų
Įvarčiai: 1 min. D. Morkis (1:0), 12 min. A. Juchno (1:1), 17 min. A. Rakašius (2:1), 21 min. A. Juchno (2:2), 22 min. R. Čepa (3:2, į savus vartus).

„Gargždų taškas“ – VIP 4:1 (3:1)
Gargždų miesto Policijos salė, 170 žiūrovų
Įvarčiai: 10 min. A. Butkus (1:0), 16 min. D. Paulauskas (1:1), 16 min. T. Tamošauskas (2:1), 19 min. V. Pocevičius (3:1), 28 min. A. Skurdelis (4:1).

„Turbotransfers“ – „Vikingai“ 3:3 (2:3)
LEU sporto salė, 40 žiūrovų
Įvarčiai: 4 min. M. Makutunovičius (1:0), 4 min. E. Mučinis (2:0), 9 min. M. Stankevičius (2:1), 13 min. E. Utyra (2:2), 19 min. E. Utyra (2:3), 32 min. T. Sirevičius (3:3).