Neįgaliesiems

„Vytis“ pradeda kovas „UEFA Futsal Cup“ turnyre

Stipriausias Lietuvos salės futbolo klubas Kauno „Vytis“ jau rytoj išskris į Liuksemburgą, kur rugpjūčio 22–27 d. pirmą kartą istorijoje dalyvaus prestižiniame „UEFA Futsal Cup“ turnyre.

Savo kelionę Europoje kauniečiai pradės nuo preliminaraus atrankos etapo, kur B grupėje susitiks su turnyro šeimininke „Differdange 03“, Kosovo „Liburn“ ir Juodkalnijos „Titograd“. Į kitą etapą pateks tik grupės nugalėtojas.
 
Ruoštis šiam atsakingam startui „Vyčio“ futbolininkai pradėjo rugpjūčio pradžioje. Visas pasirengimas vyko Kaune, o dažnai komanda treniruodavosi du kartus per dieną.
 
„Vytis“, siekdamas įgauti kuo geresnę sportinę formą, sužaidė nemažai draugiškų rungtynių. Lietuvos čempionai 6:3 nugalėjo Klaipėdos „Nautica“, 10:1 Kauno „Arsenalą“, 4:3 Rygoje palaužė vietos „Petrow“ ir šį savaitgalį žaidė su pajėgiausiu varžovu savo istorijoje.
 
Europoje gerai žinomas Rygos „Nikars“ pasirodė stipresnis ir po pertraukos įmušęs tris įvarčius džiaugėsi pergale 3:0, tačiau „Vyčio“ žaidimas paliko neblogą įspūdį ir tai buvo tarsi generalinė repeticija prieš itin svarbias kovas Liuksemburge.
 
Pasiruošimo metu komandos vyriausiasis treneris Mindaugas Grigalevičius kartu su žaidžiančiuoju treneriu Afranio atsirinko 14 šiuo metu stipriausių žaidėjų, kurie gins „Vyčio“ ir visos Lietuvos garbę Liuksemburge.
 
Į „UEFA Futsal Cup“ atrankos turnyrą išvyks itin solidi sudėtis, kurioje yra nemažai Lietuvos Futsal rinktinėje rungtyniaujančių žaidėjų bei ne vienas pajėgus legionierius.
 
Pirmas rungtynes „Vytis“ žais jau trečiadienį vakare, kai susitiks su Kosovo „Liburn“.
 
Kauno „Vyčio“ klubas turnyro metu savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje (facebook.com/FKVYTIS/) nuolat dalinsis naujienomis ir kita įdomia informacija iš komandos stovyklos.
 
„Vyčio“ sudėtis „UEFA Futsal Cup“ atrankos turnyrui Liuksemburge:

1. Mindaugas Labuckas (Lietuva)

2. Jevgenijus Dorofejevas (Rusija)
4. Albertas Voskunovičius (Lietuva)
5. Klebinho (Brazilija)
6. Afranio (Ispanija)
7. Guesinho (Brazilija)
8. Deividas Stradalovas (Lietuva)
9. Justinas Zagurskas (Lietuva)
10. Mandinho (Brazilija)
11. Thyago (Brazilija)
12. Ericson (Brazilija)
13. Mantas Makutunovičius (Lietuva)
14. Leonardo (Brazilija)
15. Arsenijus Buinickij (Lietuva)
Vyr. treneris: Mindaugas Grigalevičius
 
Šaltinis: https://www.facebook.com/notes/fk-vytis-futsal/

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS