„Vytis“ pranoko „Bekentą“, „Baltija“ išlaikė lyderės poziciją

Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygoje sužaistas septintasis turas ir jame netrūko intriguojančių dvikovų. Centriniame turo mūšyje Kauno „Vytis“ namuose 5:2 nepaliko vilčių Vilniaus „Bekentui“ bei toliau mina ant kulnų lyderiaujančiai Panevėžio „Baltijai“.

E. Šemioto nuotr.

Rungtynėse Kauno sporto halėje netrūko kieto žaidimo ir konkurencingos kovos. Sostinės klubui pavyko išsiveržti į priekį 12 minutę, kai Justinui Zagurskui pavyko nuginkluoti vartininką Andersoną Limą.

Visgi po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė ir „Vytis“ tapo šaltakraujiški savo atakose. 28 minutę Thyago Brandao išlygino rezultatą ir taip įkvėpė savo komandos draugus tolimesniam spaudimui.

35 minutę Genigle Delmiro stipriu šūviu pavyko įveikti vartininką Vitalijų Bajų ir taip persverti rezultatą. Nuo šio smūgio neatsigavę svečiai nepraėjus nė minutei gavo dar vieną smūgį, šį kartą pasižymėjo dar vienas brazilas Alexas Costa.

Vicečempionai nesiruošė lengvai sudėti ginklų ir po dviejų minučių sušvelnino rezultatą tiksliu J. Zagursko smūgiu. Nikolajaus Pupkino auklėtiniai kilo į lemiamą šturmą, bet spragos gynyboje jiems kainavo brangiai ir už tai juos nubaudė D. Genigle, kuris įmušė du greitus įvarčius 38 minutę, įtvirtino savo „hattricką“ ir taip vainikavo įspūdingą vakarą savo komandai.

Po susitikimo „Vytis“ žengia antroje vietoje su 16 taškų, o „Bekentas“ lieka trečioje pozicijoje (12 tšk.).

Lygos lyderiai „Baltija“ ankstyvą popietę susitiko su Kauno „Inkaru“. Panevėžiečiai susitikime pirmavo visas rungtynes ir sugebėjo triumfuoti 5:3. Nugalėtojams du įvarčius įmušė Arūnas Šteinas, o Tomas Salamanavičius, Domantas Nebilevičius ir Tadas Markevičius pridėjo po vieną įvartį.

„Baltija“ turnyrinėje lentelėje toliau yra vienvaldė lyderė ir yra surinkusi 17 taškų iš 21 galimų. „Inkaro“ klubas lieka penktas su devyniais taškais.

Rezultatai:

Kauno „Vytis“ – Vilniaus „Bekentas“ 5:2 (0:1)
Įvarčiai: 12 min. J. Zagurskas (0:1), 28 min. T. Brandao (1:1), 35 min. D. Genigle (2:1), 35 min. A. Costa (3:1), 37 min. J. Zagurskas (3:2), 38 min. D. Genigle (4:2), 38 min. D. Genigle (5:2).

Panevėžio „Baltija“ – Kauno „Inkaras“ 5:3 (2:1)
Įvarčiai: 1 min. A. Šteinas (1:0), 16 min. T. Salamanavičius (2:0), 20 min. R. Bakus (2:1), 23 min. A. Šteinas (3:1), 38 min. E. Navickas (3:2), 39 min. D. Nebilevičius (4:2), 39 min. T.Markevičius (5:2), 40 min. E.Navickas (5:3).

„Vievio Žiedas“ – Kauno „Arsenalas“ 5:2 (1:1)
Įvarčiai: 13 min. T. Krakauskas (0:1), 17 min. G. Mikulėnas (1:1), 22 min. R. Radavičius (2:1), 33 min. M. Šalkauskas (3:1), 36 min. G. Mikulėnas (4:1), 37 min. G. Mikulėnas (5:1), 40 min. M. Pocius (5:2).

Mažeikių „VIP“ – Radviliškio „Lokomotyvas“ 3:3 (2:1)
Įvarčiai: 11 min. A. Bulošas (1:0), 13 min. A. Bulošas (2:0), 13 min. J. Gulbinas (2:1), 27 min. M. Šluta (3:1), 27 min. J. Gulbinas (3:2), 27 min. V. Pocevičius (3:3).