„Vytis“ – tarp 16 stipriausių Europos komandų

Lietuvos salės futbolo čempionas Kauno „Vytis“ antrą kartą klubo istorijoje žengė tarp 16 geriausių Europos salės futbolo komandų.

Kirilo Krasijaus auklėtiniai UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo rungtynėse išvykoje rezultatu 2:0 (0:0) įveikė „Hohenstein-Ernstthal“ ekipą ir žengė į kitą etapą.

Pirmoji rungtynių dalis baigėsi be įvarčių, o Vokietijos čempionus kauniečiai palaužė jau antroje susitikimo pusėje.

Įpusėjus antram kėliniui puikiu įvarčiu „Vytį“ į priekį išvedė komandos kapitonas Justinas Zagurskas, o varžovai į puolimą metė didesnes pajėgas.

Penkiais aikštės žaidėjais atakavę Vokietijos klubo futbolininkai sukūrė keletą pavojingų epizodų, tačiau galiausiai patys nudegė. „Vytis“ apsigynė, o Lukas Sendžikas kamuolį iš savo aikštės pusės pasiuntė tiesiai į varžovų vartų tinklą, likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes.

Iki susitikimo pabaigos su kamuoliu ilgiau buvo vokiečiai, tačiau „Vytis“ patikimai gynėsi, turėjo dar keletą progų pelnyti įvartį į tuščius varžovų vartus ir galiausiai iškovojo pergalę rezultatu 2:0.