„Vytis“ užtikrintai įveikė „Pramogos SC“ klubą

Lietuvos čempionų titulą ginantis Kauno „Vyčio“ klubas toliau nepriekaištingai žygiuoja „Betsafe Futsal A lygoje“. Aštuntajame ture laikinosios sostinės komanda 7:2 namuose įveikė praėjusių metų vicečempionus Gargždų „Pramogos SC“ futbolininkus.

Šeimininkai jau pirmąją minutę išsiveržė į priekį po Isaaco tikslaus smūgio. Nors jie toliau atakavo, gargždiškiai pakankamai gerai sekėsi gintis. Visgi pirmojo įvarčio autorius 12 minutę padvigubino savo ir komandos sąskaitą dar vienu tiksliu smūgiu.

Prieš kėlinio pabaigą abi komandos apsikeitė tiksliais smūgiais – jaunojo Dariaus Zubausko įvartis sušvelnino „Pramogos-SC“ atsilikimą iki vieno įvarčio, bet netrukus Tomas Bučma kitame aikštės gale atstatė pusiausvyrą.

Po pertraukos abi komandos turėjo progų įmušti, bet 30 minutę „Vytis“ praktiškai palaidojo varžovų galimybes atsitiesti, kai Eduardo ir Isaacas nuginklavo svečių vartininką. Vėliau dar du įvarčius pelnė Matsumoto ir ir Leandro, o „Pramogos-SC“ žaidėjo Andriaus Marcinkevičiaus tikslus smūgis buvo menka paguoda svečiams. „Vytis“ iškovojo šeštą pergalę čempionate iš tiek pat galimų ir dabar dviem taškais lenkia „Jonavos Vikingus“. „Pramogos-SC“ (12 tšk.) lieka trečioje vietoje su 12 taškų.

Kitose rungtynėse Vilniaus dailės akademijos (7 vieta, 6 tšk.) ekipa nutraukė keturių pralaimėjimų seriją ir iškovojo antrąją pergalę čempionate. Po puikaus pasirodymo antrajame kėlinyje, vilniečiai 6:3 įveikė Panevėžio „Sportidus“ (6 vieta, 7 tšk.) ekipą. Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Artūras Žarnovskis ir Gediminas Skrockas.

Tuo tarpu pagreitį įgavusi čempionato naujokė „Akmenė“  (4 vieta, 12 tšk.) pasiekė jau trečią pergalę iš eilės. Namuose Naujosios Akmenės ekipa 5:2 nugalėjo Vilniaus „Turbotransfers“ klubą (5 vieta, 10 tšk.), o tris iš pergalingų įvarčių įmušė rezultatyviausias šeimininkų žaidėjas Edvinas Jasaitis.

Turas buvo užbaigtas autsaiderių dvikova LEU sporto salėje, kur Vilniaus „Bekentas“ (9 vieta, 1 tšk.) susitiko su Mažeikių VIP (8 vieta, 3 tšk.). Įnirtingoje dvikovoje šeimininkai turėjo vytis varžovus, kurie pirmavo po dviejų Deivido Gineičio įvarčių abiejuose kėliniuose. Paskutinėmis minutėmis, rezultatui esant 1:2, „bekentiečiai“ į puolimą metė visus penkis žaidėjus aikštėje, bet Arūno Šteino įvartis užtikrino Žemaitijos ekipai pirmąją pergalę šiame sezone.

8 turo rungtynių statistika:

VDA – „Sportidus“ 6:3 (2:1)
LEU sporto salė (Vilnius), 50 žiūrovų
Teisėjas – Laurynas Aržuolaitis
Įvarčiai: 14 min. A. Žarnovskis (1:0), 19 min. T. Bielickas (2:0), 19 min. K. Kazokaitis (2:1), 21 min. J. Cimuškevič (3:1), 23 min. D. Nebilevičius (3:2), 29 min. A. Žarnovskis (4:2), 32 min. G. Skrockas (5:2), 33 min. D. Nebilevičius (5:3), 35 min. G. Skorckas (6:3).

„Akmenė“ – „Turbotransfers“ 5:2 (3:1)
Naujosios Akmenės sporto rūmai, 50 žiūrovų
Teisėjas – Mantas Pomeckis
Įvarčiai: 1 min. E. Jasaitis (1:0), 4 min. E. Jasaitis (2:0), 11 min. D. Reimaris (2:1), 20 min. E. Jasaitis (3:1), 29 min. J. Gulbinas (3:2), 30 min. T. Rakašius (4:2), 39 min. G. Domkus (5:2).

„Vytis“ – „Pramogos-SC“ 7:2 (3:1)
VDU salė (Kaunas), 120 žiūrovų
Teisėjas – Edgaras Bučinskas
Įvarčiai: 1 min. Isaac (1:0), 12 min. Isaac (2:0), 19 min. D. Zubauskas (2:1), 20 min. T. Bučma (3:1), 30 min. Eduardo (4:1), 30 min. Isaac (5:1), 36 min. Matsumoto (6:1), 39 min. Leandro (7:1), 39 min. A. Marcinkevičius (7:2).

„Bekentas“ – VIP 1:3 (0:1)
Teisėjas – Kęstutis Duchnovič
Įvarčiai: 5 min. D. Gineitis (0:1), 21 min. P. Sakalis (1:1), 24 min. D. Gineitis (1:2), 39 min. A. Šteinas (1:3).