WU-15 rinktinė tęsia pergalingą žygį

Baltijos taurės turnyre Lietuvos merginų iki 15 metų (WU-15) rinktinė Rygoje įveikė Farerų salų bendraamžes 3:1 ir sekmadienį kausis dėl turnyro trofėjaus.

Vytauto Jančiausko auklėtinės turnyrą pradėjo pergale 3:1 prieš Latvijos WU-15 rinktinę, o šiandien identišku rezultatu pranoko farerietes. Meda Šeškutė pirmajame kėlinyje pelnė dublį, o Karolina Zelbaitė pridėjo įvartį po pertraukos. Pernai lietuvaitės buvo per žingsnį nuo pirmos vietos, tad nekantriai laukia lemiamo mūšio su Estijos komanda, kuri pirmose rungtynėse 2:0 įveikė Farerų Salų rinktinę.

Paskutinėse rungtynėse WU-15 rinktinė kausis 11 val. Rygos „Hanzos” stadione.

Rungtynių statistika:

WU-15 Lietuva – Farerų Salos WU-15 3:1 (2:1)
Rygos Arkadijos stadionas
Teisėja – Viktorija Ivaņņikova (Latvija)
Įvarčiai: 10 ir 38 min. Meda Šeškutė, 49 min Karolina Zelbaitė (Lietuva WU-15); 38 min. Maria Bishopstd (Farerų Salos WU-15)
Įspėta: 31 min. Lena Olsen (Farerų Salos WU-15)

Lietuvos WU-15 sudėtis: Dominyka Vaiginytė (64 min. Monika Bačkieriūtė), Marija Galkina, Eva Jakaitė, Milita Ragauskaitė, Alina Špakovskaja, Dorotėja Aidukaitė (56 min. Judita Sabatauskaitė), Gabija Toropovaitė (64 min. Karolina Kunelytė), Meda Šeškutė (56 min. Ugnė Lazdauskaitė), Kamilė Gudelevičiūtė, Karolina Zelbaitė (50 min. Gabija Valiukevičiūtė), Erika Šupelytė (64 min. Agnetė Kuprytė). Atsargoje: Goda Tamulynaitė.