WU-16 rinktinė stovyklą Slovėnijoje užbaigė nesėkme

Pirmadienį Lietuvos merginų WU-16 rinktinė UEFA Talenčių turnyre Slovėnijoje sužaidė paskutiniąsias kontrolines rungtynes. Jose lietuvės nusileido Vengrijos bendraamžėms.

Jau po pirmojo kėlinio vengrės pirmavo rezultatu 2:0, o po pertraukos įmušė dar penkis  įvarčius. Per stovyklą komanda sužaidė iš viso tris mačus ir per juos taip pat turėjo pripažinti Liuksemburgo (1:2) ir Slovėnijos (0:2) komandų pranašumą.

Mūsų komanda toliau ruošis 2018 metų Europos čempionatui, kuris vyks Lietuvoje.

Lietuva – Vengrija 0:7 (0:2)
Brdo sporto kompleksas, Slovėnija
Teisėja – Vanja Šiljak
Įvarčiai: 5 min. V. Nagy (0:1), 39 min. S. Pusztai (0:2), 50 min. D. Czeller (0:3), 70 min. E. Jakaitė (0:4, į savus vartus), 73 min. D. Czeller (0:5), 77 min. N. Szepal (0:6), 81 min. L. Krisztian (0:7).
Įspėtos: 11 min. G. Blažytė, 25 min. J. Sabatauskaitė.

Lietuvos sudėtis: Monika Bačkieriūtė (40 min. Dominyka Vaiginytė), Gintarė Blažytė, Karolina Sarkanaitė (40 min. Erika Deventinaitė), Eva Jakaitė, Erika Šupelytė, Milita Ragauskaitė (50 min. Emilija Ivaškaitė), Marija Galkina (47 min. Ugnė Lazdauskaitė), Dorotėja Aidukaitė, Judita Sabatauskaitė, Gabrielė Ragauskaitė (74 min. Gabija Toropovaitė), Loreta Rogačiova.

Atsargoje: Greta Markauskaitė, Meda Šeškutė.

Neregistruotos: Karolina Zelbaitė, Silvija Šafranovič.