Neįgaliesiems

WU-17 kandidatės išmėgino jėgas Regionų pirmenybėse

Lapkričio 18 dieną Kaune pirmąkart surengtos merginų futbolo pirmenybės, kuriose tarpusavy sužaidė keturių Lietuvos regionų rinktinės. Pilotinis projektas skirtas įvertinti potencialias WU-17 rinktinės kandidates.

Nacionalinės futbolo akademijos manieže susirungė Aukštaitijos, Dainavos-Vilniaus, Sūduvos-Kauno ir Žemaitijos-Klaipėdos regionų rinktinės. Tai tapo vertinga patirtimi ne tik žaidėjoms, bet ir regionų treneriams.

„Regioninėse pirmenybėse gerą įspūdį paliko dalyvavusių žaidėjų skaičius, renginio organizacija. Nekilo jokių kėblumų. Manau, kad tokie renginiai skatina žaidėjas tobulėti: jos galėjo pamatyti, kitas žaidėjas, įvertinti jų sugebėjimus ir palyginti su savimi. Kiekviena pamatė kur dar reikia tobulėti. Treneriai taip pat galėjo susipažinti su kitų miestų perspektyviomis žaidėjomis“, – teigė Tatjana Veržbickaja, Aukštaitijos regiono trenerė.

„Visos komandos atvyko pilnos sudėties. Žaidėjų noras pasirodyti ir išryškinti savo gebėjimus kuo geriau buvo aktyvus, tai nuteikė optimistiškai. Manyčiau, jog panašūs turnyrai turėtų vykti kasmet, kad galėtų pasireikšti ne tik regionų žaidėjos, bet ir treneriai, kurie komplektuoja ir dirba su komanda. Turnyre dalyvavo Lietuvos WU-17 rinktinės treneriai ir, manau, jie galės pagalvoti kaip papildyti Lietuvos rinktinę besiruošiant Europos čempionato finaliniam etapui“, – papasakojo projekto vadovas Vytas Jančiauskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS