Neįgaliesiems

WU-17 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

Lietuvos WU-17 rinktinė šeštadienį vykusiose rungtynėse Birštone nugalėjo Latvijos bendraamžes  3:2 ir taip iškovojo antrą Baltijos taurės trofėjų iš eilės.

 

Pirmosiose rungtynėse Rolando Čepkausko treniruojama komanda 4:0 sutriuškino Estiją ir savo gerą žaidimą pratęsė šeštadienio akistatoje. 15-metė Rimantė Jonušaitė per dvejas rungtynes pelnė iš viso šešis iš septynių savo komandos įvarčių.

Lietuvos komanda startavo mače puikiai ir tai nutiesė kelią į pergalę. Jau 9 minutę lietuvės išsiveržė į priekį po Rimantės Jonušaitės įvarčio.

Po keturių minučių krito antrasis įvartis, kai Gabija Valiukevičiūtė perdavimu į priekį išvedė R. Jonušaitę, o ši apsivarė vartininkę ir pasiuntė kamuolį į vartus.

18 minutę Lietuvos rinktinė pelnė trečią įvartį – po Erikos Šupelytės perdavimo, R. Jonušaitė dar kartą nepaliko vilčių vartus saugojusiai varžovei.

Vėliau žaidimas kiek aprimo, bet po pertraukos latvės spaudė šeimininkes ir sugebėjo įmušti du įvarčius. Tačiau R. Čepkausko auklėtinės sugebėjo susitelkti rungtynių pabaigoje ir išlaikė pergalingą pranašumą.

Pergalė 3:2 leido Lietuvos rinktinei apginti Baltijos taurę. Antroje vietoje liko latvės (3 tšk.), o trečią vietą užėmė Estijos bendraamžės.

Rungtynių statistika:

Lietuva WU-17 – Latvija WU-17 3:2 (3:0)
Birštono stadionas

Teisėja – Jurgita Mačikunytė

Įvarčiai: 9 min. R. Jonušaitė (1:0), 13 min. R. Jonušaitė (2:0), 18 min. R. Jonušaitė (3:0), 62 min. A. Lebedeva (3:1), 74 min. A. Lebedeva (3:2).

Lietuvos startinė sudėtis: Meda Šeškutė, Donata Švarcaitė, Dovilė Dockaitė (66 min. Veronika Zelenina), Ugnė Slankauskaitė, Iveta Inčytė, Gabija Valiukevičiūtė (56 min. Livija Toropovaitė), Rimantė Jonušaitė, Erika Šupelytė (80+2 min. Rusnė Makarevičiūtė), Tereza Romanovskaja, Alina Špakovskaja, Gabija Sinkevičiūtė.

Atsargoje: Aušrinė Bikutė, Laura Kubiliūtė, Rugilė Butkutė, Diana Marcinkevičiūtė, Austė Bernotaitė, Imantė Surskaitė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS