WU-17 rinktinė pralaimėjo atrankos grupės favoritėms

Airijos merginų U-17 rinktinė įrodė savo pranašumą dvikovoje prieš lietuves.

Marijampolėje vykusias 7-osios atrankos grupės rungtynės pasibaigė Smaragdinės salos atstovių pergale rezultatu 6:0. Muireann Devaney įmušė įvartį jau pirmą minutę, paskiau Erin McLaughlin pelnė dublį bei vieną įvartį pelnė Ellen Molloy.

Antrajame kėlinyje 11 metrų baudos smūgį realiavo Aoibheann Clancy, o galutinį rezultatą užfiksavo Kerryanne Brown.

Tą pačią dieną Alytuje susirungė Graikijos ir Albanijos WU-17 rinktinės. Nors graikės dominavo šioje akistatoje, jos pelnė tik vieną įvartį, kurį 43 minutę įmušė Ioanna Papatheodorou.

Atrankos turnyras Lietuvoje pasibaigs rugsėjo 16-ąją. Alytuje susigrums graikės su airėmis, o Marijampolėje lietuvės sieks pergalės dvikovoje prieš albanes.

Rungtynių statistika

Airija WU-17 – Lietuva WU-17 6:0 (4:0)

Teisėja – Victoria Beyer (Prancūzija)

Įvarčiai: 1 min. Muireann Devaney, 10 ir 37 min. Erin McLaughlin, 27 min. Ellen Molloy, 69 min. Aoibheann Clancy, 74 min. Kerryanne Brown (Airija)

Lietuvos merginų U-17 rinktinės sudėtis: Meda Šeškutė, Tereza Romanovskaja, Alina Špakovskaja, Rugilė Butkutė, Donata Švarcaitė (67 min. Neonila Ivanovskaja), Austė Bernotaitė, Iveta Inčytė (67 min. Livija Toropovaitė), Gabija Valiukevičiūtė (79 min. Laura Kubiliūtė), Erika Šupelytė (79 min. Eva Gecevičiūtė), Dovilė Dockaitė, Rimantė Jonušaitė (84 min. Veronika Zelenina).