Neįgaliesiems

WU-17 rinktinė sutriuškino Estiją

Lietuvos merginų WU-17 futbolo rinktinė užtikrintai startavo Baltijos taurės varžybose Birštone. Rolando Čepkausko treniruojamos lietuvės 4:0 nugalėjo Estijos bendraamžes.

Lietuvės nuo rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir 14 minutę išsiveržė į priekį po Rimantės Jonušaitės, kuri taip pat žaidžia moterų nacionalinėje rinktinėje, įvarčio.

Po mažiau nei dešimties minučių į Estijos vartus krito antrasis įvartis. Po Erikos Šupelytės perdavimo, R. Jonušaitė sėkmingai pasinaudojo gauta galimybe ir padvigubino rezultatą.

Sėkmingas Lietuvos rinktinės žaidimas persikėlė į antrąjį kėlinį. Jo pradžioje Dovilė Dockaitė įspūdingu smūgiu į viršutinį vartų kampą nepaliko vilčių varžovių vartininkei.

Neilgai trukus šeimininkės pelnė jau ketvirtą įvartį – „hat-tricku“ pasižymėjo R. Jonušaitė, kuri prasiveržė pro varžovę ir tiksliai smūgiavo iš krašto.

Lietuvos komanda triumfavo 4:0 ir žais lemiamas rungtynes dėl Baltijos taurės šeštadienį, 11 valandą. Birštono stadione lietuvės žais su Latvijos bendraamžėmis.

Rungtynių statistika:

Lietuva WU17 – Latvija WU17 4:0 (2:0)
Birštono stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas – Edgaras Bučinskas

Įvarčiai: 14 min. R. Jonušaitė (1:0), 25 min. R. Jonušaitė (2:0), 45 min. D. Dockaitė (3:0), 55 min. R. Jonušaitė (4:0)

Lietuvos sudėtis: Meda Šeškutė (75 min. Aušrinė Bikutė), Donata Švarcaitė (75 min. Austė Bernotaitė), Gabija Sinkevičiūtė, Alina Špakovskaja (65 min. Rugilė Butkutė), Tereza Romanovskaja, Erika Šupelytė (75 min. Imantė Surskaitė), Rimantė Jonušaitė (75 min. Laura Kubiliūtė), Gabija Valiukevičiūtė (53 min. Livija Toropovaitė), Iveta Inčytė, Ugnė Slankauskaitė (53 min. Rusnė Makarevičiūtė), Dovilė Dockaitė (65 min. Veronika Zelenina).

Atsargoje: Diana Marcinkevičiūtė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS