Neįgaliesiems

WU17 festivalis įtraukė Alytaus moksleivius

Europos merginų futbolo čempionato festivalis atkeliavo ir į Alytų. Prieš artėjantį svarbų sporto įvykį moksleiviai kviečiami praleisti laiką aktyviai futbolo aikštėje.

Festivalis surengtas Alytaus Dainavos pagrindinės mokyklos stadione. Nepaisant niūroko oro žaisti futbolą susirinko apie šimtas moksleivių iš Alytaus bei rajono mokyklų. Estafetėse vaikams talkino savanoriai, o nuotaiką praskaidrino čempionato talismanas Lapė Snapė.

Panašūs festivaliai Alytuje taip pat numatomi balandžio 25, gegužės 2 ir 8 dienomis.

Europos merginų (iki 17 metų, WU17) finalinio etapo rungtynės vyks nuo gegužės 9-osios Alytaus miesto stadione. Pirmose rungtynėse susitiks Lietuvos ir Olandijos rinktinė. Gegužės 15-ąją lietuvaitės žais su Europos čempionėmis iš Vokietijos.

Alytaus futbolo mėgėjai taip pat išvys dvi lemiamas dvikovas: pusfinalį gegužės 18-ąją ir rungtynes dėl patekimo į pasaulio čempionatą gegužės 21 d. Kitas rungtynes komandos žais Marijampolėje ir Šiauliuose.

Bilietus į čempionato rungtynes platina „Ticketmarket.lt“. Iš anksto užsiregistravusios moksleivių grupės pagal sąrašus į rungtynes galės patekti nemokamai ir taip pat dalyvauja konkurse. Pagrindinis konkurso prizas, kuris teks aktyviausiai mokyklai – grupės „Golden Age“ koncertas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS