Neįgaliesiems

WU19 Europos čempionatui Lietuvoje paminėti – karjeros dienos skirtinguose miestuose

Artėjant Lietuvoje liepos mėnesį vyksiančiam Europos merginų U19 čempionatui, toliau vyksta su turnyru susijusios iniciatyvos.

Viena tokių – „Legacy“ programa, kurios viena dalių yra LFF ir moterų futbolo asociacijos rengtos karjeros dienos.

LFF ir LMFA atstovai lankėsi įvairiuose Lietuvos miestuose ir supažindino jaunimą su karjeros galimybėmis futbole net ir nesukant profesionalaus žaidėjo keliu.

„Vienas iš projekto tikslų – ne tik pritraukti merginas žaisti futbolą, bet ir parodyti, kokios karjeros galimybės yra šiame sporte, kaip jos gali tapti trenerėmis, teisėjomis, vadybininkėmis. Šiais laikais vaikams ir paaugliams labai svarbu žinoti, kur jie gali būti, ko gali pasiekti, ką gali veikti po mokyklos ar studijų.

Tas pirmas žingsnis supažindinant su futbolu ne tik, kaip su sportu, bet kaip ir su organizacija, yra itin svarbus“, – sakė LMFA direktorė ir viena projekto kuratorių Milda Liužinaitė.

Savo patirtimi pasidalino ir buvusi futbolininkė, dabar tarptautinę kategoriją turinti Lietuvos teisėja Ugnė Šmitaitė.

„Projektas suteikia galimybę susipažinti ne tik su žaidėjos profesija, tikimės, kad sulauksime merginų skaičiaus augimo įvairiose srityse“, – dėstė ji.

Projektu liko patenkinti ir projekto dalyviai bei jų pedagogai.

„Šiuo metu jaunimas tikrai turi daug užsiėmimų, kurie juos labai domina, bet didelėmis pastangomis ir įvairiais projektais skatiname jaunimą įsitraukti. Turime ir aikštę, ir inventorių, tad tikrai džiaugiuosi ir manau, kad turėsime vis daugiau savanorių, dirbančių futbolo veikloje“, – kalbėjo Jūratė Žilinskienė, fizinio lavinimo mokytoja vienoje iš Marijampolės mokyklų.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS