Neįgaliesiems

WU19 rinktinės treneris C. Tullenersas po pergalės Radviliškyje: „Žaidėjos aiškiai suprato savo užduotis“

Lietuvos merginų U19 rinktinė praėjusią savaitę toliau tęsė pasirengimą jau po kiek daugiau nei mėnesio Lietuvoje startuosiančiam Europos merginų čempionatui.

Primename, kad čempionatas liepos 14-27 dienomis vyks Kaune, Jonavoje ir Marijampolėje, o lietuvės jame varžysis A grupėje, kur žais su Anglijos, Prancūzijos ir Serbijos rinktinėmis.

Praėjusią savaitę rinktinė susibūrė į dar vieną stovyklą, kurios metu sportavo Kaune, taip pat apsilankė LTOK būstinėje, kur jas sutiko turnyro globėja, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, o stovyklą užbaigė rungtynėmis Radviliškyje.

Kontrolinėje akistatoje lietuvaitės žaidė su „Metta“ komanda iš Latvijos ir po Viltės Švarcaitės bei Emos Kriaučiūnaitės tikslių smūgių nugalėjo varžoves 2:0.

Po rungtynių kalbėjęs rinktinės vyriausiasis treneris Cederique`as Tullenersas akcentavo, kad jam patiko vaizdas, kurį sekmadienį matė aikštėje.

„Manau, kad mačas tikrai buvo geras, merginos sunkiai kovėsi ir dirbo. Gynyboje išlaikėme gerą struktūrą, žaidėjos aiškiai suprato savo užduotis.

Nors varžovės kontroliavo kamuolį, įmušėme du įvarčius, rasdavome tinkamus momentus jas paspausti, perimti kamuolį ir bėgti į priekį.

Po pertraukos taip pat turėjome kelis šansus, tad esu labai patenkintas rungtynėmis“, – sakė specialistas iš Belgijos.

Jam antrino ir rinktinės kapitonė Karolina Jasaitytė.

„Rungtynes tikrai vertiname visai gerai, laimėjome, o tokia pergalė dar labiau stumia mus į priekį. Puikus pasiruošimas yra žaisti prieš tokio lygio komandą, Latvijos čempionate tai yra antra komanda. Kuo daugiau tokių rungtynių turėsime, tuo geriau galime pasiruošti tokiam dideliam čempionatui.

Pasiruošimas yra kažkiek kitoks, mūsų komandoje yra daug dvyliktokių, neseniai buvo ir paskutinio skambučio šventė, norime padėkoti federacijai, kad mums tai padėjo suderinti, kad galėtume ir atstovauti rinktinei, ir nepraleiti įsimintinos progos. Ruošiamės, atiduodame daug jėgų, turėsime individualias programas, susirinksime liepą ir bandysime kuo geriau pasiruošti Europos čempionatui“, – mintimis dalinosi ji.

Iki čempionato lieka jau tik kiek daugiau nei mėnuo, o C. Tullenerso teigimu, tokios rungtynės prisideda prie kasdienio rinktinės merginų augimo.

„Europos čempionate tikiuosi dar didesnio lygio varžovių, tačiau tokie testai yra puikus būdas ruoštis, praktiškai išbandyti smulkias detales, kurių mokėmės treniruotėse.

Laiko liko labai nedaug, bet esame gerame kelyje ir turime juo eiti toliau. Turime pamažu didinti intensyvumą ir žaisdami su kamuoliu, ir būdami be jo, šiek tiek reikia sustiprinti ir fizinį pasiruošimą“, – kalbėjo strategas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS