UEFA MERGINŲ U-19 FUTBOLO ČEMPIONATAS 2024 LIETUVOJE

UEFA Europos merginų U-19 futbolo čempionatas pirmą kartą organizuojamas Lietuvoje! Džiaugiamės galimybe Lietuvai išvysti ir dalyvauti šiame unikaliame tarptautiniame renginyje, kuris vyks 2024 m. liepos 14–27 dienomis.

Šiame puslapyje rasite pagrindinę su čempionatu susijusią informaciją: renginio naujienas, turnyro vietas, padėsime įsigyti bilietus, taip pat sužinoti daugiau apie dalyvaujančias šalių rinktines.

DIENOS
VALANDOS
MINUTĖS
SEKUNDĖS
DIENOS
VALANDOS
MINUTĖS

BILIETŲ PARDAVIMAS

Nepraleiskite progos sudalyvauti unikaliame renginyje – UEFA merginų iki 19 metų futbolo čempionate Lietuvoje, kurio dėmesio centre atsidurs jaunos ir ambicingos sportininkės iš skirtingų Europos šalių.

RUNGTYNIŲ/ DIENOS BILIETAS​

Suaugusiems: €5

U19: €3

GRUPĖS ETAPO / STADIONO BILIETAS

Suaugusiems: €15

U19: €6

ČEMPIONATO VIETA

UEFA merginų U-19 futbolo 2024 čempionato turnyras vyks 3-iuose Lietuvos miestuose: Kaune, Marijampolėje ir Jonavoje. Daugiau informacijos apie stadionus, kuriuose rungtyniaus komandos iš skirtingų Europos šalių, rasite pasirinkę miestą.

PROJEKTAS „Let’s play“

Projektu „Let’s play“ siekiame populiarinti mergaičių futbolą mokyklose. Šio projekto veiklos programa skirta 7─11 metų mergaitėms, smagiai supažindinti su futbolo sporto šaka.
Pagrindinis projekto tikslas – sustiprinti mergaičių pasitikėjimą savimi, skatinti solidarumą ir paneigti lyčių stereotipus, suburiant jaunimą aktyviai, savijautą gerinančiai ir smagiai futbolo sporto veiklai.

Nori žaisti futbolą?

Čia rasi organizacijas, siūlančias futbolo treniruotes vaikams. Taip pat interaktyvų žemėlapį, kuriame sužymėtos futbolo aikštės ir aikštelės tavo mieste.

Norite sužinoti daugiau apie projektą?

Jei domitės šiuo projektu, norėtumėte registruoti mokyklą ar dalyvauti panašiuose projektuose, registruokitės ir gaukite aktualią informaciją.

TAPK SAVANORIU

2024 m. UEFA merginų U-19 futbolo čempionatas – istorinis sporto renginys, pirmą kartą organizuojamas Lietuvoje!


Kviečiame tapti savanoriu, jei ieškai neišblėstančių įspūdžių, aktyvios veiklos bei degi noru dedikuoti širdį futbolui, tampant šio ypatingo tarptautinio sporto renginio komandos dalimi. Tai unikali galimybė atskleisti savo įgūdžius, įgyti neįkainojamos patirties, susipažinti su futbolo bendruomene, susirasti draugų ir kartu patirti nepakartojamų akimirkų. Registruokis ir dalyvauk savanorių programoje.

Negali pasirinkti?

Pildyk anketą ir mes tau padėsime!

Lietuvos Futbolo Federacija (LFF) skiria didelį dėmesį įvairovės ir įtraukties skatinimui savo veikloje. Tad mes skatiname įvairias asmenų grupes prisijungti prie mūsų komandos ir dalintis savo aistra futbolui. LFF nuolat siekia užtikrinti lygias galimybes visai komandai, todėl kviečiame visus norinčius prisidėti, dalintis savo įgūdžiais ir patirtimi, nepriklausomai nuo lyties, tautybės ar gebėjimų aplikuojant tapti savanoriu!

OFICIALŪS RĖMĖJAI

PARTNERIAI

ORGANIZUOJA