Neįgaliesiems

Ypatinga tradicija: „Žalgirio“ treniruotė su ypatingais vaikais

Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubas pratęsė gražią tradiciją ir sezono pabaigoje jau šeštus metus iš eilės dalyvavo ypatingoje treniruotėje ypatingiems vaikams.

Daugiau nei septynios dešimtys specialių poreikių turinčių vaikų iš septynių skirtingų Vilniaus mokymo įstaigų kartu su žalgiriečiais smagiai leido laiką futbolo aikštėje.

„Šis projektas vyksta visoje Lietuvoje, bet jo pradininkai buvo Vilniaus „Žalgiris“. Viskas prasidėjo nuo šio klubo. Džiugu matyti, kad dabar tai išaugo į respublikinį projektą. Vaikai visada labai laukia šio renginio, jų akys tiesiog dega. Jiems tai daug reiškia. Buvo nuostabus laikas“, – kalbėjo lopšelio-darželio „Rūta“ auklėtoja Kristina Surdokaitė.

Ypatingas treniruotes ypatingiems vaikams organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija kartu su jaunojo atleto programa „Specialioji Olimpiada“ ir ugdymo įstaigomis Ilgametis „Žalgirio“ žaidėjas Georgas Freidgeimas dalyvavo beveik visose ypatingose treniruotėse ir sako, kad tai – puikus laikas tiek žaidėjams, tiek ir vaikams.   

„Manau, kad puikių emocijų pasisėmė ne tik vaikai, bet ir mes patys. Tai nuoširdi, nesuvaidinta laimė, kuria tiesiog spinduliuoja jų akys. Mums labai malonu kiekvienais metais dalyvauti šiame renginyje. Pats dalyvavau beveik visose ypatingose treniruotėse ir galiu patikinti, kad kiekvieną kartą turėjau nuostabų laiką“, – sakė G. Freidgeimas.

Pasibaigus gerą valandą trukusiai bendrai treniruotei žalgiriečiai ir talismanas vilkas vaikams išdalino dovanas – saldžiųjų dovanų rinkinius, atšvaitus, o mokymo įstaigų atstovams įteikė komandos šalikus bei sutarė susitikti stadione „Žalgirio“ namų rungtynių metu.

fkzalgiris.lt inf. ir video. 

I. Markūnaitės nuotr.:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS