Neįgaliesiems

Ypatingas svečias: į Lietuvą šventinį futbolo savaitgalį atvyksta ir FIFA prezidentas G. Infantino

Jau po keleto valandų startuoja pirmosios istorijoje mūsų šalyje rengiamos Lietuvos ir FIFA legendų rungtynės.

Primename, jog šiandien šventinis renginys Kauno Dariaus ir Girėno stadione startuoja 17.30 val.

O jau rytoj tuo pačiu metu Kauno stadione prasidės ir LFF taurės finalo rungtynės, kuriose rungtyniaus FK „TransINVEST“ bei FA „Šiaulių“ klubai.

Visgi šventinio savaitgalio metu Lietuvoje lankysis ir dar vienas svarbus svečias – FIFA prezidentas Gianni Infantino.

Jis į Lietuvą atvyksta šeštadienį apie pietus. Tai bus pirmasis prezidento vizitas mūsų šalyje nuo 2021-ųjų rudens, kai jis čia lankėsi FIFA futsal pasaulio čempionato metu.

Kartu su prezidentu atvyks ir keli likę FIFA legendų komandos nariai, kaip Fabio Cannavaro, Michelis Salgado bei Youri Djorkaeffas.

Primename, jog kiti FIFA legendų komandos nariai į Lietuvą keliauti pradėjo šios savaitės antroje pusėje. Pirmasis iš jų atvyko būsimasis komandos treneris, žinomas specialistas Avramas Grantas, atvykęs dar ketvirtadienio popietę.

Penktadienį apie pietus atskrido Roque Junioras, o tada didelė dalis komandos atvyko penktadienio vakarą. Vilniaus oro uoste leidosi Christianas Karembeu, Vincentas Candela, Aldairas, Carlesas Puyolis, Julio Cesaras, Houssine`as Kharja.

Prieš pat vidurnaktį Vilniuje taip pat nusileido ir Ricardo Quaresma, Antonio Valencia bei Estebanas Cambiasso.

Beje, pastarasis kartu su Serginho bei Dida turėjo atvykti ženkliai anksčiau, tačiau dėl streikų Italijos oro uostuose buvo atšauktas jų skrydis iš Milano, tad futbolininkams teko rinktis kitus kelionių variantus.

E. Cambiasso atvyko penktadienio vakarą, tuo tarpu Dida, Serginho, Nuno Gomesas, minėtas Fabio Cannavaro ir kiti likę futbolininkai į Lietuvą atvyks šeštadienį ir keliaus tiesiai į Kauną.

Dalis legendų komandos narių liks Lietuvoje ir sekmadienį bei gyvai stebės LFF taurės finalo rungtynes.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS